Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.05.2017 17:18
Torment: Tides of Numenera. Pierwsze fabularne DLC dostępne za darmo!
567V

Torment: Tides of Numenera. Pierwsze fabularne DLC dostępne za darmo!

Torment: Tides of Numenera doczekało się swojego pierwszego fabularnego rozszerzenia. Dodatek w formie aktualizacji wprowadza do gry elementy, których nie zdążono opracować na dzień premiery. Gracze dostają w końcu dostęp do obiecanego towarzysza "Zabawki".

Torment: Tides of Numenera cierpiało na dosyć poważne błędy techniczne, ale gra została ciepło przyjęta przez recenzentów, którzy jednogłośnie chwalili ciekawie wykreowany świat, dialogi i elementy cRPG. Na niedługo przed przed lutową premierą fani dostali gorzką wiadomość, że niektóre elementy musiały zostać wycięte. Na szczęście twórcy dokończyli swoją pracę i dostaniemy je w najnowszym dodatku DLC o tytule "Sługa Nurtów"

Nasza recenzja Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera dostało dodatek o tytule "Sługa Nurtów".  Ten wprowadza do gry kilka nowości, które miały znaleźć się w pierwotnej wersji gry. Fani mogą liczyć na Ooma - towarzysza "Zabawkę". Jest to żywy i lojalny artefakt dawnego świata. Bohater posiada swój własny wątek fabularny z niejasnymi tajemnicami do rozwikłania.

Torment: Tides of Numenera - zwiastun dodatku "Sługa Nurtów"

Twórcy dodali także Obszerny Kodeks - jest to cyfrowa encyklopedia i dziennik aktywności. W tym miejscu będą pojawiać się nowe wpisy wraz z naszymi postępami w podróży. Dzięki kodeksowi znacząco poszerzymy naszą wiedzę na temat świata gry i zamieszkujących go istot. Konsolowi gracze na pewno ucieszą się też z informacji, że omawiany dodatek poprawia wydajność gry i niweluje kolejne bolączki techniczne tego tytułu.

Torment: Tides of Numenera jest dostępne od 28 lutego na PlayStation 4.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: inxile entertainment playstation 4 Techland torment: tides of numenera wideo