Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.05.2017 10:40
Tekken 7 i trzeci zwiastun przedstawiający postacie
595V

Tekken 7 i trzeci zwiastun przedstawiający postacie

Tekken 7 za niecałe 2 tygodnie trafi do sprzedaży, a tymczasem w Sieci na oficjalnym kanale pojawił się kolejny zwiastun, na którym możemy przyjrzeć się zawodnikom występującym w grze.

Tekken 7 co jakiś czas przypomina o sobie na kolejnych materiałach. Do tej pory opublikowano filmy prezentujące różne tryby, zwiastun fabularny oraz dwa zwiastuny, na których przedstawiono część dostępnych zawodników. Dotychczas  na takich zwiastunach pojawili się Law, Feng, Bob, Bryan, Devil Jin, Hwoarang, Gigas, Katrina, King, Lucky Chloe, Jack-7, Steve Fox, Nina, Eddy oraz Miguel Caballero Rojo. Dzisiaj pora na kolejnych.

Tekken 7 z drugim zwiastunem przedstawiającym część dostępnych postaci

Na nowym zwiastunie prezentującym część zawodników mających pojawić się w Tekken 7 pojawili się Kuma, Josie Rizal, Ling Xiaoyu, Claudio Serafino, Paul, Panda oraz Shaheen. Każdy z nich dostał swój fragment w trakcie którego zaprezentowano ich styl walki. Prawie 3-minutowy zwiastun znajdziecie poniżej.

Tekken 7 z trzecim zwiastunem przedstawiającym część dostępnych postaci

Według zapowiedzi w Tekken 7 ma zawitać rozbudowany tryb fabularny, który tym razem będzie bardziej filmowy niż dotychczas. Motywem przewodnim będzie konflikt jaki istnieje w rodzinie Mishima od pokoleń. W trakcie poznawania go uświadczymy nie tylko klasycznych, statycznych oraz animowanych przerywników, ale również interaktywnych, w których konieczne będzie wykonanie danej czynności aby popchnąć wydarzenia do przodu. Dla mniej wprawionych graczy twórcy przewidzieli Story Assist - rozwiązanie mające ułatwić wykonywanie silnych kombinacji ciosów, tak aby nikt nie miał trudności z poznaniem całej opowieści. Twórcy chcą też, aby rozgrywki wieloosobowe weszły na wyższy poziom. Tym samym mają one być bardziej turniejowe i skupić się na potyczkach rankingowych. Oprócz tego wszystkiego mają pojawić się standardowe tryby znane z poprzednich odsłon - jak choćby Arcade czy Versus. Dostępne mają być też bogate opcje w modyfikowaniu wyglądu zawodników czy nawet interfejsu.

Tekken 7 wyląduje na półkach sklepowych 2 czerwca 2017 roku. Oprócz standardowego wydania dostępna będzie też edycja kolekcjonerska oraz Deluxe, dzięki której zyskamy dostęp do wszystkich rozszerzeń.

Źródło: https://www.youtube.com/user/tekkenchannel/

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo