Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.05.2017 12:34
Injustice 2 - porównanie graficzne PS4, PS4 Pro i Xbox One
1001V

Injustice 2 - porównanie graficzne PS4, PS4 Pro i Xbox One

Injustice 2 dostępne jest od piątku w sprzedaży i zgodnie z zapowiedziami studia Netherrealm, gra wspiera w konkretny sposób PlayStation 4 Pro. Ekipa Digital Foundry sprawdziła więc, co z zapowiedzi studia znalazło się w grze i jak wypadają poszczególne wersje porównane ze sobą.

Injustice 2 działa na mocno zmodyfikowanym przez Netherrealm silniku Unreal Engine 3, tym samym na którym działa Mortal Kombat X. Oczywiście skok jakościowy jest zauważalny gołym okiem i na pochwały mogą zasługiwać przede wszystkim modele postaci oraz ich mimika. Z punktu technicznego, Injustice 2 działa na PS4 w 1080p, na PS4 Pro w 1440p a na konsoli Microsoftu - w 900p.

Wszystko co musicie wiedzieć o Injustice 2

Zgodnie z zapowiedziami, Injustice 2 na PlayStation 4 Pro oferuje nie tylko lepszą rozdzielczość (która może być downsamplowana jeśli gracie na zwykłym telewizorze Full HD), ale także dodatkowe wygładzanie krawędzi, lepsze tekstury, dokładniejszy efekt rozmycia oraz cienie wyższej jakości. Dodatkowo gra wspiera technologię HDR, jeśli więc macie odpowiedni telewizor - skorzystacie i z tego. Niektóre efekty graficzne (SSAO) na PS4 Pro także są minimalnie lepsze niż na zwykłej PS4.

Injustice 2 - porównanie graficzne PS4, PS4 Pro i Xboksa One

Naszą recenzję Injustice 2 będziecie mogli przeczytać w ciągu kilku najbliższych dni, prosimy więc o pewną dawkę cierpliwości jeśli zależy wam na naszej dokładnej opinii.

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 playstation 4 pro Warner Bros. Interactive wideo