Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.05.2017 19:31
Destiny 2. Zapis rozgrywki z misji otwierającej grę
973V

Destiny 2. Zapis rozgrywki z misji otwierającej grę

Destiny 2 nie wywróci znanego trzonu rozgrywki do góry nogami, ale wprowadzi liczne nowości i znacząco rozbuduje grę. Położy też większy nacisk na fabułę. Przedsmak tego możemy zobaczyć dzięki nagraniu z misji otwierającej ten tytuł.

Destiny 2 będzie podobną, ale znacznie większą grą niż poprzednik. Twórcy przygotowują wiele zmian na każdej płaszczyźnie rozgrywki. Przemodelowano tryb wieloosobowy, który teraz skupi się na rywalizacji mniejszych drużyn w wariantach 4 vs 4. Dojdzie także system dobierania graczy pozwalający każdemu użytkownikowi na branie udziału we wszystkich aktywnościach gry.

Destiny 2 - gigantyczna galeria i kilka nowych informacji o grze

Destiny 2 rozpocznie się od inwazji rasy Cabal, która pod przewodnictwem brutalnego dowódcy Ghaula zniszczy Tower z pierwszej odsłony. Pozbawieni siedziby Strażnicy będą musieli stanąć na nogi i walczyć o życie z obcymi najeźdźcami. Dostaliśmy właśnie nagranie ukazujące prolog gry i przedstawiające wyżej przytoczone wydarzenia. Wideo jest w dobrej jakości, więc możemy jeszcze lepiej przyjrzeć się wyglądowi pozycji.

Destiny 2 - materiał z misji otwierającej grę

Destiny 2 dostanie także większy i bardziej otwarty świat przypominający strukturą mapy z gier MMO. Bungie porzuca konieczność cofania się na orbitę. Gracze będą mogli w locie i bez przestojów uruchamiać wszystkie aktywności z powierzchni planety. Świat będzie zamieszkany przez liczne postacie, dla których będziemy wykonywać misje poboczne. Warto też wspomnieć o tym, ze producent potwierdził brak dedykowanych serwerów, co nie będzie bez znaczenia dla rozgrywki sieciowej. Podzielono się także informacją, że gra działa w stałych 30 klatkach na sekundę, więc w tym aspekcie za wiele się nie zmieni. Tytuł dostanie oficjalnie wsparcie dla klanów, które będą swoistymi gildiami. Dostaniemy możliwość tworzenia własnych społeczności, personalizowania naszych znaków i tworzenia krótkich opisów. Będzie to połączone z systemem dobierania graczy i ma znaczącą uprzyjemnić zabawę osobom, które  do tej pory miały problem ze znalezieniem chętnych do wspólnej gry.

Destiny 2 pojawi się na rynku 8 września. Użytkownicy PlayStation 4 mogą liczyć na czasową wyłączność na część dodatków oraz wcześniejszy dostęp do testów beta.

Źródło: YouTube (destinygame)

Tagi: activision bungie Destiny 2 PlayStation 4 wideo