Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.05.2017 19:14
Little Nightmares. Zwiastun wymieniający liczne wyróżnienia
370V

Little Nightmares. Zwiastun wymieniający liczne wyróżnienia

Little Nightmares pojawiło się na rynku 28 kwietnia. Twórcy chwalą się zdobytymi wyróżnieniami na nowym zwiastunie i udowadniają, że dostarczyli graczom małą perełkę. Bardzo możliwe, że niedługo otrzymamy DLC.

Little Nightmares to makabryczna gra łącząca w sobie elementy logiczne i platformówki. Tytuł zebrał bardzo dobre oceny i liczne wyróżnienia. Przypadł także do gustu naszemu recenzentowi, który wystawił tej artystycznej produkcji mocną ocenę 8/10.

Nasza recenzja Little Nightmares

Little Nightmares równo trzy tygodnie po swojej premierze otrzymało nowy zwiastun skupiający na pozytywnych wyróżnieniach i wysokich ocenach. Ta niewielka produkcja zjednała sobie przychylność wielu krytyków. Ludzie chwalą niesamowitą atmosferę i klimat grozy, a także warstwę artystyczną. Studio Tarsier może się cieszyć, bo udało im się osiągnąć nie lada sukces. Warto też zwrócić uwagę na ostatnie sceny zwiastuna, bo zapowiada się na to, że twórcy szykują dla graczy rozszerzenie przygody.

Little Nightmares - zwiastun z wyróżnieniami i... czymś więcej

Jeśli posiadacze PlayStation 4 Pro to Little Nightmares należy do grona produkcji, które korzystają z dobrodziejstw dodatkowej mocy. Użytkownicy mocniejszej konsoli mogą liczyć na 60 klatek animacji przez większość rozgrywki oraz znacznie wyższą rozdzielczość. Pozycja jest dostępna na rynku od 28 kwietnia.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares playstation Tarsier Studios wideo