Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.05.2017 11:18
Overwatch prezentuje swoje nowe skórki. Twórcy mówią o poprawności politycznej
487V

Overwatch prezentuje swoje nowe skórki. Twórcy mówią o poprawności politycznej

Overwatch będzie za kilka dni świętować rok, który minął od premiery i wielki sukces jaki gra osiągnęła w tym czasie. Z tej okazji twórcy zaplanowali specjalne wydarzenie, które odda nam nowe mapy oraz skórki. Wczoraj mogliśmy rzucić okiem na mapy, a dzisiaj przyszedł czas na skórki.

Overwatch okazało się ogromnym sukcesem, o czym świadczy fakt, że w grę zagrało ponad 30 milionów graczy i choć nie jest to liczba aktywnie grających, to wciąż odpowiednie statystyki robią wrażenie. Tym samym gra wzbudza ogromne zainteresowanie i jak to bywa w przypadku tego typu produkcji, również kontrowersje. Jedną z nich było ujawnienie, że Smuga to postać homoseksualna. Jeff Kaplan, który pełni rolę reżysera gry, stwierdził że ich najważniejszym celem podczas tworzenia postaci, było sprzeciwienie się stereotypom. Poza tym nigdy nie chcieli wykluczać pewnego rodzaju graczy i to dlatego w założeniu każdy znajdzie postać dla siebie. Tym samym twórcy dumni są, że w ich grze pojawia się tyle wyjątkowych postaci, których na próżno szukać w innych grach. Pewnie jest to jeden z powodów, dla których Overwatch jest tak bardzo popularną grą, bo to uniwersum z którego nikt nie jest wykluczany.

Nadchodzi darmowy weekend z Overwatch

Overwatch niebawem będzie świętowało rok swojej wielkiej popularności. Z tej okazji twórcy przygotowują edycję Game of the Year oraz specjalne wydarzenie, które odda nam do dyspozycji nowe mapy oraz skórki dla postaci. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się nowe skórki dla Bastiona, Pharah, Soldier 76 i Zarya. Wydarzenie rozpocznie się równo rok od premiery, czyli 24 maja 2017 roku i potrwa do 12 czerwca.

Overwatch z prezentacją nowych skórek

Źródło: http://kotaku.com/

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch PlayStation 4