Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.05.2017 08:43
Destiny 2 na nowym materiale z rozgrywki!
676V

Destiny 2 na nowym materiale z rozgrywki!

Destiny 2 zostało wczoraj oficjalnie zaprezentowane i tym samym pojawiło się multum materiałów i informacji. Dzisiaj pora na kolejny, tym razem z trybu Strike i misji 'Inverted Spire'.

Destiny 2 zostało zaprezentowane wczoraj na specjalnej imprezie. Z tej okazji w Sieci wylądowało bardzo dużo materiałów z drugiej części gry. Pokazano nowe fragmenty fabularne, rozgrywkę , czy zaprezentowano nowe planety. Dzisiaj pora na materiał z rozgrywki pokazujący Strike Inverted Spire.

Więcej informacji o Destiny 2

Nowy materiał z Destiny 2 prezentuje Mark Noseworthy - główny designer projektu. Według tego co mówi deweloper, Strike to trzy-osobowy tryb kooperacyjny, w którym wyszukamy innych graczy i wspólnie z nimi splądrujemy nowe miejsce. Będziemy więc przemieszczać się z punktu A do punktu B pokonując jak najwięcej przeciwników i mierząc się na końcu ze strażnikiem łupu, który zgarniemy po wygranej. Twórcy chcą, aby każdy taki Strike był epickim przeżyciem, które mogłoby stanowić całkiem inną grę.

Destiny 2 na wideo prezentującym Strike

Co jeszcze wiemy o Destiny 2? W grze pojawi się bardziej otwarty świat, po którym będziemy przemieszczać się płynniej niż w pierwszej części, bo nie będziemy zmuszani powracać na orbitę. Spotkamy wiele pobocznych postaci, dla których będziemy mogli wykonać zadania poboczne. Zmieni się też sposób w jaki będziemy dołączać do meczy. Bungie opracowało system Guided Games przewidziany dla samotnych graczy. Dzięki niemu będziemy mogli wyszukać klany, przeczytać o nich krótkie informacje i zdecydować, z którą drużyną chcemy zagrać. Dzięki temu samotni gracze będą mogli brać udział we wszystkich funkcjach gry, a osoby z brakującym członkiem drużyny w szybki sposób zapełnią lukę. Tym samym pojawią się odpowiednie możliwości w tworzeniu klanów - będziemy mogli nie tylko wybrać sobie baner, ale decydować o tym kto z nich będzie w naszym klanie obecny. Przebudowany został też tryb Crucible, tak aby polegał od teraz na grze w stylu 4vs4. Pojawi się jeszcze nowy tryb Countdown, ale nie powiedziano o nim zbyt wiele.

Destiny 2 zadebiutuje 8 września 2017 roku i pojawi się w kilku edycjach specjalnych, o których więcej przeczytacie tutaj.

Tagi: activision bungie Destiny 2 PlayStation 4 wideo