Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.05.2017 11:57
Destiny 2 - gigantyczna galeria i kilka nowych informacji o grze
3321V

Destiny 2 - gigantyczna galeria i kilka nowych informacji o grze

Destiny 2 wczoraj zostało w pełni ujawnione tona informacji i materiałów z gry. Zobaczyliśmy zwiastuny fabularne i  rozgrywka, pokazano nam także fragmenty pierwszej misji w grze. Oprócz tego, Bungie później wyjaśniło kilka palących kwestii i pokazało nam masę zrzutów z gry.

Destiny 2 jak mogliście zobaczyć na wczorajszych materiałach, w sposobie rozgrywki zmieni niewiele. Oczywiście cała gra zostanie rozbudowana - nie będziemy musieli wracać po każdej misji na orbitę i wszystko aktywujemy na bieżąco na ogromnej mapie w stylu gier MMO. Ludzie zastanawiali się, czy porzucenie konsol poprzedniej generacji pozwoli na większy skok jeśli chodzi o płynność gry. I tutaj nie mamy dobrych wiadomości - niezależnie od konsoli, Destiny 2 działać będzie w 30 klatkach na sekundę. Zarówno jeśli mówimy o trybie fabularnym, kooperacji oraz PvP.

Mnóstwo informacji i materiałów z Destiny 2!

W kwestii PvP warto też wiedzieć, że ponownie nie dostaniemy dedykowanych serwerów, więc lagi i inne problemy z Crucible, które nękały co jakiś czas Destiny mogą powrócić jeśli kod sieciowy nie będzie idealny. W temacie Crucible warto przypomnieć, że wczoraj ujawniono także nowy tryb gry, a także informację, że wszystkie tryby będą rozgrywane w systemie 4 vs 4 by skupić się na lepszej współpracy, ułatwić wejście w grę, ale jednocześnie zapewnić masę opcji w celu masterowania gry.

Poniżej zapraszam was do obszernej galerii z gry w której znajdziecie zrzuty z misji fabularnych, nową broń, którą wczoraj pokazano, materiały ze strike'u oraz zrzuty prezentujące środowisko gry.

Tagi: activision bungie Destiny 2 galeria PlayStation 4