Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.05.2017 19:04
ARK: Survival Evolved istotna aktualizacja trafia na konsole
486V

ARK: Survival Evolved istotna aktualizacja trafia na konsole

Konsolowa edycja ARK: Survival Evolved doczekała się nowej aktualizacja. Ta wprowadza do gry kilka istotnych nowości, które powinny przypaść do gustu graczom.

ARK: Survival Evolved dostało właśnie aktualizację, która od pewnego czasu była dostępna wyłącznie dla posiadaczy PC. Twórcy eliminują błędy i wprowadzają do gry nowe elementy.

Ark: Survival Evolved z kolejną aktualizacją. Co nowego?

Nowy patch wprowadza do gry kolejne bronie, przedmioty oraz zwierzęta. Najistotniejszymi nowościami aktualizacji o nazwie v257 jest jednak Cloning Chamber - miejsce, w którym sklonujemy nasze istoty, zachowując ich statystyki, poziom i wygląd. Gracze mogą też liczyć na siodło Megalodon Saddle, dzięki temu będą mogli dosiadać potężnego rekina. Dodano także Granaty Tek, które przylepiają się do powierzchni. Doszły nowe fryzury, brody, kolejne utwory muzyczne i cztery stworzenia (Giant Bee, Daeodon, Liopleurodon, Kentrosaurus). Zmieniono także wygląd wulkanu, który prowadzi teraz do nowej jaskini. Najważniejsze nowości przedstawia poniższy zwiastun. Łatka naprawia też błędy z wyświetlaniem interfejsu.

ARK: Survival Evolved - nowości z łatki v257

 

Tagi: ARK: Survival Evolved playstation 4 wideo Wildcard Studio