Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.05.2017 17:14
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory otrzyma tryb walki o terytorium
302V

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory otrzyma tryb walki o terytorium

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory pojawi się u nas na początku 2018 roku na konsolach PlayStation Vita i PlayStation 4. Twórcy chwalą się jedną z nowości, która trafi do gry.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory to kontynuacja całkiem udanej gry jRPG skupiającej na narracji fabularnej i korzystającej z elementów znanych z serii Shin Megami Tensei oraz Persona. Twórcy ponownie wrzucą nas do tego świata i opowiedzą alternatywną historię z punktu widzenia nowych bohaterów.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory na nowych zrzutach ekranu

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory pozwoli nam zdobyć nowe digimony. Zwiedzimy też kolejne lokacje, chociaż świat gry nadal będzie ten sam, więc często będziemy biegać po wielu znajomych miejscach. Tytuł opowie nową historii. Naszym zadaniem będzie pomóc głównemu bohaterowi oczyścić się z niesłusznych zarzutów wobec jego osoby. Twórcy wprowadzą też system "Domination Battles". Będą to walki drużynowe, które skupią się na przejmowanie terenu cyberprzestrzeni. Biorąc w nich udział mapa zostanie podzielona na kwadraty, które będziemy zdobywać poprzez chodzenie po nich. Walka z przeciwnikiem sprawi, że zdobędziemy jego terytorium. Potwierdzono także, że wróci kolejna postać z pierwszej odsłony - Arata Sanada.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory zadebiutuje w 2018 roku. Gra będzie dostępna cyfrowo na PlayStation Vita oraz w obu formach dystrybucji na PlayStation 4.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/digimon-story-cyber-sleuth-hackers-memory-introduces-domination-battle-system

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory Namco Bandai PlayStation 4 playstation vita