Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.05.2017 08:34
MotoGP 17 ze zwiastunem mistrzostw e-sportowych ekskluzywnych dla PlayStation 4
310V

MotoGP 17 ze zwiastunem mistrzostw e-sportowych ekskluzywnych dla PlayStation 4

MotoGP 17 zaprezentowało się nam ostatnio na zwiastunie trybu kariery, a teraz przyszedł czas na e-sportowy tryb wieloosobowy i zapowiedź mistrzostw ekskluzywnych dla posiadaczy wersji na PlayStation 4.

MotoGP 17 będzie pierwszą odsłoną serii, która ma działać w stałych 60 klatkach na sekundę. Poza nową jakością w temacie płynności, gra ma doczekać się uprawnień trybu kariery oraz zmiany poszczególnych zasad rozgrywki. Zapowiedziano też, że pojawi się Red Bull Rookies Cup.

Tryb kariery na zwiastunie MotoGP 17

Na nowym zwiastunie MotoGP 17, twórcy zapowiadają mistrzostwa ekskluzywne dla posiadaczy wersji na PlayStation 4. Wzięcie udziału w mistrzostwach pozwoli nam na zmierzenie się z innymi graczami i otrzymaniu wyjątkowych nagród. Jeśli zechcemy wziąć udział przyjdzie nam pobicie ustalonego rekordu w Red Bull Rookies Cup, dzięki czemu otrzymamy dostęp do odpowiednich zawodów. Następnie będziemy musieli wygrać na siedmiu trasach i sprostać odpowiednim wyzwaniom. Dzięki temu dostaniemy się do finału, gdzie zawalczymy o atrakcyjne nagrody.

MotoGP 17 na zwiastunie e-sportowych mistrzostw

MotoGP 17 ma pojawić się 11 lipca 2017 roku. Więcej informacji na temat e-sportowych mistrzostw znajdziecie tutaj, na oficjalnej stronie gry.

Tagi: Milestone MotoGP 17 PlayStation 4 wideo