Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 17:34
Star Ocean 3 w wersji na PS4 trafi na zachód. Zagramy jeszcze w tym miesiącu
433V

Star Ocean 3 w wersji na PS4 trafi na zachód. Zagramy jeszcze w tym miesiącu

Star Ocean: Till the End of Time jest bardzo cenioną grą jRPG z czasów PS2, którą Square Enix postanowiło przenieść na najnowszą konsolę Sony. Gracze z Europy nie będą musieli długo czekać na premierę.

Star Ocean: Till the End of Time Director’s Cut to kolejny klasyk z PS2, który zaszczyci swoją obecnością bibliotekę tytułów PlayStation 4. Twórcy nie zdecydowali się na gruntowne odświeżenie gry. Możemy jedynie liczyć na wsparcie trofeów, podniesioną rozdzielczość oraz wykorzystanie funkcji konsoli (Remote Play, Share).

 

Star Ocean 3 na PS4 z oficjalnym zwiastunem

Star Ocean: Till the End of Time Director’s Cut  pojawi się w Europie już 23 maja w cenie $20.99. Produkcja będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem PS Store i wejdzie w skład usługi PS2 Classics. Jeśli nie graliście w pierwowzór to śpieszymy z wyjaśnieniem, że jest to gra z gatunku jRPG z dynamicznym systemem walki w czasie rzeczywistym. Pozycja zadebiutowała w 2004 roku na konsoli PlayStation 2 i zebrała bardzo dobre oceny, a wielu fanów do dziś wymienia ją jako najlepszą odsłonę całego cyklu. Fabuła opowiada o losach Fayta Leingoda i jego przyjaciółki z dzieciństwa Sophii Esteed. Razem wyruszają w kosmiczną przygodę, która sprawi, że odkryją jeden z największych sekretów uniwersum Star Ocean.

Star Ocean: Till the End of Time Director’s Cut - japoński zwiastun odświeżonej gry

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/star-ocean-till-end-time-ps4-launches-may-23-west

Tagi: PlayStation 4 ps2 classics Square Enix Star Ocean: Till the End of Time Director’s Cut wideo