Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 17:20
Project Cars 2. Chris Goodwin opowiada o grze na nowym zwiastunie
339V

Project Cars 2. Chris Goodwin opowiada o grze na nowym zwiastunie

Project Cars 2 doczekało się nowego materiału wideo, na którym zawodowy kierowca Chris Goodwin przybliża kulisy powstawania gry.

Project Cars 2 doczekało się nowego materiału wideo. Chris Goodwin został zaproszony przez Slightly Mad Studios do współpracy. W zwiastunie znany brytyjski kierowca wyścigowy i szef działu kierowców testowych zespołu McLaren opowiada o procesie powstawania gry. 

Project Cars 2 z oficjalnym zwiastunem pokazującym McLarena 720S w akcji!

Nowy zwiastun Project Cars 2 zatytułowano "Tak blisko jak się da" i odnosi do aspektu symulacyjnego gry. Produkcja ma się zbliżyć do rzeczywistości tak jak to tylko możliwe. Kierowanie wirtualnym modelem McLaren 720S ma stanowić najwierniejsze odzwierciedlenie faktycznego prowadzenia prawdziwego auta.

Project Cars 2 - zwiastun z Chrisem Goodwin

Project Cars 2 zostało zbudowane przez zawodowych kierowców. Według twórców to właśnie Chris Goodwin miał ostatnie i decydujące słowo w kwestii tego, jak będzie się prowadziło wirtualny model McLarena 720s. Studio bardzo stara się dostarczyć jak najlepszą symulację i jest zdeterminowane spełnić wszystkie swoje ambicję, aby zadowolić jak najbardziej wymagających graczy.

Project Cars 2 nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Gra zadebiutuje w tym roku.

 

Źródło: YouTube (Project CARS)

Tagi: Bandai Namco PlayStation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios wideo