Tomek Alicki Tomek Alicki 17.05.2017 17:03
Mumia. Pierwsze spojrzenie na postać Russella Crowe'a
553V

Mumia. Pierwsze spojrzenie na postać Russella Crowe'a

Z dnia na dzień zaczynamy coraz więcej dowiadywać się o nowej Mumii. Dzisiaj jest okazja, żeby pierwszy raz zobaczyć Russella Crowe'a w jego roli. 

Od kiedy tylko aktor pojawił się w obsadzie, fani wyczekiwali momentu, kiedy wreszcie zobaczą Dr. Jekylla na ekranach. Ponad dwuminutowy film opublikowany na kanale Syfy Wire wreszcie odkrywa przed nami odrobinę tajemnicy.

Drugi zwiastun Mumii

Kilka głównych bohaterów wraz z osobami odpowiedzialnymi za produkcję filmu wypowiadają się na temat postaci, fabuły i samej premiery. Twarze mówiących ludzi przeplatane są fragmentami z Mumii. Pod koniec materiału obok Sofii Boutella w roli Ahmanet pojawia się Russel Crowe w odpowiednim kostiumie. 

Po raz kolejny mamy okazję posłuchać również Toma Cruise'a oraz reżysera filmu, Alexa Kurtzmana. Krótkie wideo pozostawia nas w klimatach Mumii i pozwala podtrzymać ekscytację nadchodzącą premierą. 

Film trafi do kin 9 czerwca. 

Mumia - spojrzenie na postać Dr. Jekylla

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/monsters/the-mummy-get-your-first-look-at-russell-crowe-as-mr-hyde-in-this-thrilling-new-featurette-a151126

Tagi: Alex Kurtzman mumia Russell Crowe Tom Cruise