Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 17:03
Śródziemie: Cień Wojny chwali się otwartym światem na nowym zwiastunie
766V

Śródziemie: Cień Wojny chwali się otwartym światem na nowym zwiastunie

Śródziemie: Cień Wojny to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier tego roku, która zadebiutuje w okresie letnim. Twórcy pozwolą graczom zwiedzić wielki świat znany z książek Tolkiena i to właśnie temu elementowi poświęcono nowy zwiastun.

Śródziemie: Cień Wojny to większa i bardziej rozbudowana kontynuacja cichego hitu z 2014 roku - Śródziemie: Cień Mordoru. Ponownie wcielimy się w Taliona i poznamy całkowicie nową, oryginalną historię osadzoną w znanym uniwersum książek. Tytuł dalej będzie grą akcji mieszającą w sobie elementy RPG i trzon rozgrywki nie ulegnie drastycznym zmianom.

Śródziemie Cień Wojny prezentuje swój system Nemezis na nowym wideo

Śródziemie: Cień Wojny będzie jednak znacznie rozbudowane. Twórcy obiecują głębszy system walki z licznymi drzewkami umiejętności, które pozwolą nam rozwinąć postać pod preferowany przez nas styl rozgrywki. Wróci system Nemezis pozwalający na niszczenie ugrupowań przeciwników od środka. Gracz będzie mógł przejmować wrogie fortecy i kontrolować strategiczne obszary na mapie. Studio przygotowało też otwarty świat. Będziemy mieli możliwość zwiedzić najróżniejsze regiony krainy Śródziemia. Nowy zwiastun przedstawia bogate i różnorodne lokacje świata.

Śródziemie: Cień Wojny - zwiastun przedstawiający otwarty świat gry

Tytuł ma być znacznie większy od poprzedniej części i zaoferuje większą swobodę. Zarówno w eksploracji jak i samym podejściu do walki, gdzie rozmaite zdolności pozwolą obrać graczom unikalny styl gry. Poszczególne posterunki przeciwników będziemy mogli niszczyć i przejmować na kilka sposobów. Fani cichego eliminowania zagrożenia będą mogli się skradać lub wykorzystywać elementy otoczenia do zabijania niczego nie spodziewających się orków. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zaatakować wrogów frontalnie biorąc udział w brutalnej szarży.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje na rynku 22 sierpnia. Składając zamówienie przedpremierowe otrzymamy dostęp do 4 orczych czempionów i epicki miecz Dominion.

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: Monolith Productions PlayStation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo