Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2017 16:12
Danger Zone od twórców Burnout na pierwszym zwiastunie i z datą premiery!
539V

Danger Zone od twórców Burnout na pierwszym zwiastunie i z datą premiery!

Danger Zone to gra, której głównym założeniem jest rozbudowanie jednego z trybów znanego z popularnej serii Burnout. Dzisiaj dzięki pierwszemu zwiastunowi możemy zobaczyć grę w akcji. Wiemy też, że gra trafi do nas jeszcze w tym miesiącu.

Danger Zone powstaje w studiu Three Fields Entertainment, które składa się z deweloperów pracujących niegdyś na rzecz Criterion Games, studia odpowiedzialnego za wybuchową serię Burnout. Nie będzie to jednak gra wyścigowa, a jedynie rozwinięcie Crash Mode, w którym głównym celem było zrobienie jak największej zadymy na ruchliwym skrzyżowaniu.

Powstaje Danger Zone - duchowy spadkobierca Crash Mode z Burnout!

Danger Zone mogłoby być pełnoprawną grą wyścigową, ale twórcy samodzielnie opłacają swoje projekty, z tego też powodu nie mogą pozwolić sobie na stworzenie czegoś większego. Tym samym twierdzą, że jest to dla nich okazja, aby pozwolić sobie na to, co niemożliwe było w czasach PlayStation 2 oraz - jeśli ich cyfrowa gra dobrze się sprzeda, ewentualnie umożliwić sobie stworzenie kontynuacji, która będzie znacznie większa.

Czym więc będzie Danger Zone? To gra, w której wylądujemy w środowisku pozwalającym na przeprowadzanie testów wypadkowych. Doprowadzimy do karambolu i zgarniemy jak najwięcej punktów - dokładnie tak jak Crash Mode znanym z Burnout. Teraz jednak twórcy mogą pozwolić sobie na więcej, bo dostępne technologie znacznie się rozwinęły od tamtego czasu.

Danger Zone pojawi się 30 maja 2017 roku na PlayStation 4 jedynie w wersji cyfrowej. Wyceniona zostanie na 42 złote.

Danger Zone z pierwszym zwiastunem

 

Źródło: https://twitter.com/3FieldsEnt/status/864828299779985408

Tagi: danger zone PlayStation 4 Three Fields Entertainment wideo