Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2017 15:43
Rainbow Six Siege. Petycja polskich graczy w sprawie przywrócenia sezonu poświęconemu jednostce GROM
1309V

Rainbow Six Siege. Petycja polskich graczy w sprawie przywrócenia sezonu poświęconemu jednostce GROM

Rainbow Six Siege doczekało się przesunięcia drugiego sezonu z uwagi na chęć wprowadzenia wielu poprawek do gry w ramach Operacji Health zorganizowanej przez Ubisoft. Niestety, oznacza to, że polski operator GROM nie doczeka się  swojego sezonu tak jak reszta jednostek. Oczywiście wzbudziło to niezadowolenie polskich graczy, którzy wystosowali petycję.

Rainbow Six Siege doczekało się Operacji Health, która polega na serii poprawek wprowadzanych do gry na przestrzeni trzech najbliższych miesięcy. Mają one wpłynąć na lepszą jakość serwerów, które po aktualizacjach staną się szybsze i bardziej stabilne. Jednocześnie twórcy obiecali też szybko reagować na błędy zgłaszane przez społeczność oraz wprowadzić zmiany w wydawaniu dodatków.

Rainbow Six Siege doczeka się wielu poprawek kosztem opóźnienia dodatków

Niestety opóźniło to nadchodzące sezony Rainbow Six Siege. Złą wiadomością dla wielu polskich graczy była decyzja o wycofaniu dedykowanego polskiemu operatorowi GROM odpowiedniego sezonu. Z tego też powodu wprowadzono w życie petycję, której celem jest przekonanie Ubisoft o przywrócenie odpowiedniego sezonu. Co prawda, GROM wciąż ma się pojawić w grze, ale w ramach sezonów poświęconych innym jednostkom - uściślając, w ramach trzeciego i czwartego sezonu poświęconym Hong Kongowi i Korei. Tym samym Ubisoft ogłosiło, że w grze nie pojawi się polska mapa.

Bardzo cieszymy się, że chcecie ulepszyć swoją grę poprawiając działanie serwerów czy poprzez uczynienie kodu sieciowego bardziej stabilnym. Jesteśmy jednak zawiedzeni, że robicie to kosztem usunięcia Polskiego Sezonu. Wielu polskich graczy kupiło Przepustkę Sezonową w oczekiwaniu na operatora GROM. (...) Chcemy być traktowani na równi, razem z graczami z innych części świata (...) i chcemy abyście przywrócili Polski Sezon. (...) Nasz kraj może pochwalić się jednym z najlepszych oddziałów specjalnych na świecie i tak jak inni operatorzy, tak i nasi zasługują na tyle samo uznania.

Petycja cieszy się rosnącym zainteresowaniem i do tej pory zebrała ponad 6 000 głosów. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Rainbow Six Siege na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://secure.avaaz.org/pl/petition/Ubisoft_Polish_Season_in_Rainbow_Six_Siege

Tagi: PlayStation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal