Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2017 13:54
Tekken 7 z drugim zwiastunem przedstawiającym postacie!
514V

Tekken 7 z drugim zwiastunem przedstawiającym postacie!

Tekken 7 na początku przyszłego miesiąca wyląduje na półkach sklepowych, a tymczasem Bandai Namco udostępnia kolejne materiały z gry. Tym razem padło na drugi zwiastun z postaciami.

Tekken 7 został opóźniony, aby twórcy mogli dopieścić swoją grę i dostarczyć ją w jak najlepszej jakości i pozbawioną znaczących problemów w dniu premiery. Siódma odsłona serii wprowadzi nową jakość w trybie fabularnym, który będzie tym razem bardziej rozbudowany - pojawią się interaktywne przerywniki, a sama opowieść skupiająca się na konflikcie rodziny Mishima opowiedziana w bardziej filmowy sposób. Dla Story Mode przewidziano też ułatwienia dla mniej wprawionych graczy, dzięki którym łatwiej będzie wykonywać silne kombinacje ciosów i w ten sposób popchnąć bez większych problemów fabułę do przodu. Oprócz tego twórcy chcą zadbać o wysoki poziom trybu wieloosobowego, który ma być bardziej turniejowy i nastawiony na rozgrywki rankingowe. Pojawi się też zawartość wspierająca VR, a sama gra ma zadowolić starych wyjadaczy i być przystępną dla nowych odbiorców.

Tekken 7 przybliża dostępne postacie

Na nowym zwiastunie Tekken 7 przedstawiono kolejną porcję postaci, które pojawią się w najnowszej odsłonie bijatyki od Namco. Zobaczymy na nim takich zawodników jak King, Lucky Chloe, Jack-7, Steve Fox, Nina, Eddy oraz Miguel Caballero Rojo. Zwiastun trwa dokładnie 3 minuty i prezentuje poszczególne style walki jakimi charakteryzują się zawodnicy. Wideo znajdziecie poniżej.

Tekken 7 na drugim zwiastunie podsumowującym postacie

Tekken 7 ma pojawić się na rynku 2 czerwca 2017 roku. Oprócz standardowej edycji pojawi się też wersja kolekcjonerska, która zbierze w sobie kolekcjonerskie pudełko, grę w metalowym opakowaniu, oryginalną ścieżkę dźwiękową oraz wyjątkową figurkę. Taki zestaw wyceniono na około 650 złotych. Oprócz tego dostępna będzie Edycja Deluxe, która zbierze w sobie wszystkie dodatki. W "siódemce" zawitają postacie z innych gier, ale na ten moment wiadomo jedynie, że będzie to Akuma ze Street Fighter.

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/05/17/tekken-7s-second-character-episode-trailer-king-jack-7-steve-fox-nina-eddy-lucky-chloe/

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo