Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2017 13:23
Wiedźmin - powstaje serial od Netflix!
1635V

Wiedźmin - powstaje serial od Netflix!

Wiedźmin dostanie serial powstały we współpracy Netflix, studia Sean Daniel Company, Platige Image oraz Tomasza Bagińskiego, który będzie jednym z reżyserów.

Wiedźmina nie trzeba nikomu przedstawiać, szczególnie po ogromnym sukcesie Wiedźmin 3 Dziki Gon - bardzo popularnej gry wyprodukowanej przez nasze polskie studio CD Projekt Red. Dzisiaj na oficjalnej stronie Platige Image pojawiła się informacja, że powstaje serial oparty na słynnych na całym świecie opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin 3 sprzedaje się wyśmienicie

Serialowy Wiedźmin powstaje we współpracy Netflix, producenta filmowego Seana Daniela oraz studia Platige Image specjalizującego się w dostarczaniu zaawansowanych technologii animacji komputerowej oraz wszystkiego co z tym związane. Ujawniono również, że jednym z reżyserów będzie Tomasz Bagiński - słynny i ceniony animator znany przede wszystkim za sprawą animacji Katedra, którą stworzył samodzielnie.

Poza potwierdzeniem, że serial faktycznie powstaje nie ma więcej informacji na ten moment. Sądząc jednak po ogólnym poziomie seriali, za które odpowiedzialne jest Netflix możemy spodziewać się naprawdę sporo dobrego.

Źródło: http://www.platige.com/pl/page/839-The_Witcher_Saga_On_Netflix

Tagi: netflix sean dean company the witcher wiedźmin