Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2017 11:24
For Honor z rozgrywką nowych postaci - Centurion i Shinobi
582V

For Honor z rozgrywką nowych postaci - Centurion i Shinobi

For Honor rozpoczęło drugi sezon, który wszystkim posiadaczom przepustki sezonowej podaruje nowych zawodników - Shinoby oraz Centuriona. W Sieci pojawiło się wideo, które zaprezentowało dokładniej dwóch wojowników.

For Honor rozpoczęło wczoraj drugi sezon. Tym samym w ręce posiadaczy Przepustki Sezonowej zostali oddani nowi wojownicy, czyli Shinobi i Centurion. Ci którzy Przepustki nie posiadają, muszą poczekać do 23 maja - wtedy będą mogli wykupić ich za prawdziwą gotówkę, bądź wewnętrzną walutę.

Nowe mapy do For Honor zaprezentowane na wideo

Shinobi, który trafił do For Honor to szybki skrytobójca, który często dezorientuje przeciwnika. W swoich atakach posługuje się kusarigamą - bronią łączącą łańcuch i ostrza. Dzięki temu jest w stanie atakować z większego dystansu i przykładowo przyciągnąć do siebie przeciwnika. Poniżej znajdziecie 5 minutowe wideo, na którym IGN zaprezentowało wojownika.

For Honor z 5-minutowym wideo prezentującym Shinobi

Centurion z kolei jest wojownikiem, który najlepiej sprawdza się w brutalnych atakach na krótki dystans. W swoich atakach często ogłusza przeciwnika i wykorzystując krótki moment dezorientacji zrzuca go kopniakiem w przepaść. Poza tym często też powala swojego przeciwnika na ziemię i dobija swoim krótkim mieczem.

For Honor z 9-minutowym wideo prezentującym Centuriona

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/IGNentertainment/

Tagi: for honor PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo