Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 19:36
For Honor. Nowe mapy z dodatku "Cień i Potęga" ukazane na materiałach wideo
322V

For Honor. Nowe mapy z dodatku "Cień i Potęga" ukazane na materiałach wideo

For Honor rozpoczyna drugi sezon i dostanie niedługo dodatek DLC. Rozszerzenie odda do dyspozycji graczy nowe klasy postaci i kolejne mapy. Zwiastuny ukazuję dwie nowe lokacje, które trafią niedługo do gry.

For Honor to na razie druga najlepiej sprzedająca się gra w branży z roku 2017. Ubisoft nie daje nam dzisiaj odpocząć. Firma najpierw zapowiedziała prezentację trzech wielkich tytułów: Far Cry 5, The Crew 2 i Assassin's Creed. Potem pochwaliła gigantycznym sukcesem swoich gier, a teraz prezentuje zwiastun przybliżający nowe mapy z rozszerzenia "Cień i Potęga" do For Honor.

For Honor prezentuje nowych zawodników - Shinobi i Centuriona

For Honor zostanie rozbudowane o dwóch wojowników - Shinobi i Centuriona. Do gry trafią też dwie nowe lokacje. Gracze zmierzą się na śmierć i życie walcząc na mapie Ogrodu Świątynnego. Będzie to miejsce przepełnione tradycyjnym japońskim wystrojem i elementami otoczenia. Możemy liczyć na piękne i szczegółowe świątynie oraz drzewa kwitnących wiśni.

For Honor: Cień i Potęga - zwiastun prezentujący mapę Ogrodu Świątynnego

Druga mapa nawiąże tematyką do wojownika Centuriona pochodzi z trybu jednoosobowego. Trafimy w niej do kuźni, która będzie o wiele mroczniejszym i ciemniejszym miejscem. Możemy przygotować się na wszechobecny ogień, wielki młyn, mgłę i dym wydobywający z kominów. Kuźnia prezentuje zupełnie inny klimat niż Ogrody Świątynne.

For Honor: Cień i Potęga - zwiastun prezentujący mapę Kuźni

Nowi zawodnicy są dostępni od dzisiaj dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Można ich wykupić za prawdziwe pieniądze lub za sprawą wewnętrznej waluty gry. Gracze bez wykupionej Przepustki będą mogli sprawdzić wojowników 23 maja. Nowe mapy będą dostępne dla wszystkich za darmo.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: Cień i potęga for honor PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo