Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 18:25
Far Cry 5, The Crew 2 i nowe Assassin's Creed. Przygotujcie się, bo Ubisoft wytacza ciężkie działa
2221V

Far Cry 5, The Crew 2 i nowe Assassin's Creed. Przygotujcie się, bo Ubisoft wytacza ciężkie działa

Ubisoft szykuje istne bomby dla swoich fanów. Firma za pośrednictwem serwisu Twitter każe się przygotować na rychłą zapowiedź Far Cry 5, The Crew 2 i nowego Assassin's Creed

Ubisoft wychodzi pomału z cienia z swoimi nowymi projektami. Firma opublikowała na Twitterze kilka wymownych wpisów i każe przygotować się graczom na wielkie zapowiedzi. Targi E3 w wykonaniu francuskiego wydawcy na pewno będą wielkim wydarzeniem dla wszystkich fanów gier z portfolio Ubisoft.

Assassin's Creed Origins - wyciekł pierwszy zrzut z gry?

Far Cry 5, The Crew 2, Assassin's Creed: Origins (nazwa niepotwierdzona) - takie gry na pewno ujrzymy na tegorocznych targach E3.

Od pewnego czasu otrzymujemy plotki na temat kolejnej odsłony Assassin's Creed i Far Cry 5. Według doniesień nowe Far Cry ma zostać osadzone na dzikim zachodzie. Ubisoft potwierdza istnienie produkcji i możemy być pewni, że oficjalna zapowiedź będzie miała miejsce na tegorocznych targach E3, gdzie zapewne otrzymamy pierwsze wideo z rozgrywki, a sama produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

The Crew 2 to jednak nie lada zaskoczenie. Firma ostatnio chwaliła się sukcesem pierwszej odsłony i zapowiadała dalsze wsparcie produkcji. Okazuje się, że fani mogą zacierać ręce na pełnoprawną kontynuację wyścigów osadzonych w otwartym świecie i nastawionych na aspekty społecznościowe.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Assassin's Creed. Seria jest najpopularniejszą marką w dorobku Ubisoft i wróci w tym roku po krótkiej przerwie. Plotki mówią o osadzeniu akcji w czasach starożytnego Egiptu. Pozycja ma zaoferować wielki otwarty świat inspirowany grami tworzonymi przez studia  Bethesda Softworks. Wpis zapowiada początek nowej ery i każe ostrzyć broń.

Na który z wymienionych tytułów najbardziej czekacie?

Źródło: Twitter (Ubisoft)

Tagi: Assassin's Creed: Origins far cry 5 The Crew 2 Ubisoft