Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 18:08
Let It Die. Gra została pobrana ponad 3 miliony razy, twórcy zapowiadają nowości
420V

Let It Die. Gra została pobrana ponad 3 miliony razy, twórcy zapowiadają nowości

Let It Die okazało się sukcesem. Najnowsza produkcja Grasshopper Manufacture działa w modelu Free-to-Play i jest chętnie pobierana przez graczy. Twórcy świętują i zapowiadają nowości, które niedługo trafią do gry.

Let It Die działa w modelu Free-to-Play i jest dostępne dla graczy za darmo. Gra oczywiście oferuje szereg mikropłatności dla niecierpliwych. Historia pokazała jednak, że taka dystrybucja nie zawsze okazuje się sukcesem i twórcy potrafią szybko zamknąć serwery. Let it Die na szczęście nie musi się tego obawiać. Gra przekroczyła próg 3 milionów pobrań, a twórcy są zadowoleni z sukcesu.

Let it Die - zapowiedź specjalnego wydarzenia i nowej zawartości

Let It Die to przesiąknięta czarnym humorem i szaleństwem brutalna gra akcji, w której pokonujemy kolejne piętra makabrycznej wieży. Postać gracza korzysta z specjalnego ekwipunku - ten jak nie trudno się domyślić ulega po jakimś czasie zniszczeniu, więc gra zachęca do sięgania po prawdziwe pieniądze. Mikropłatności nie są jednak nachalne. Pozycja otrzyma w czerwcu kolejne nowości. Użytkownicy mogą liczyć na całkowicie nowe lokacje w Tower of Barbs, nowe elementy dekoracyjne i części ekwipunku. Dostaniemy broń Thunder Rod i zbroję Warrior. Wkrótce otrzymamy więcej informacji.

Dołożyliście swoją cegiełkę do wyniku osiągniętego przez grę?

Let it Die - zwiastun premierowy

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/let-die-tops-three-million-downloads

Tagi: Grasshopper Manufacture GungHo Online Entertainment let it die PlayStation 4 wideo