Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 17:34
Ace Combat 7 opóźnione. Twórcy potrzebują więcej czasu, aby dopracować produkt
534V

Ace Combat 7 opóźnione. Twórcy potrzebują więcej czasu, aby dopracować produkt

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów przestworzy - Ace Combat 7: Skies Unknown zostało opóźnione i nie trafi do nas w tym roku.

Ace Combat 7: Skies Unknown jest kolejną odsłoną cenionej serii lotniczej. Marka w ostatnich latach nie miała się najlepiej, ale najnowsza odsłona zapowiada się wyjątkowo dobrze i ma przywrócić najlepsze elementy z ulubionych odsłon fanów cyklu. Niestety, ale musimy uzbroić się w cierpliwość. Pozycja nie dotrze do nas w tym roku.

Bandai Namco złożyło deweloperski zespół marzeń do prac nad Ace Combat 7

Ace Combat 7: Skies Unknown zostało opóźnione do 2018 roku. Wydawca Bandai Namco wydało stosowne oświadczenie skierowane do wszystkich osób wyczekujących tego tytułu. Przedstawiciel firmy przeprasza fanów i tłumaczy, że razem z studiem Project Aces posiadają wizję na temat przygotowywanej gry i są na tyle zdeterminowani, aby spełnić wszystkie swoje ambicje. Producent potrzebuje jednak więcej czasu, żeby tego dokonać i podjęto trudną decyzję o opóźnieniu debiutu gry na rok 2018. Pierwotnie Ace Combat 7: Skies Unknown miało pojawić się pod koniec roku, ale wiązałoby się to z licznymi kompromisami. Studio przeznaczy dodatkowy czas na optymalizację i rozbudowę gry, aby zadowoliła najbardziej wymagających użytkowników.

Studio jednocześnie zaznacza, że jest na co czekać. Silnik graficzny Unreal 4 i moc współczesnych konsol otworzyły twórców na niespotykane możliwości. Tytuł ma stanowić najlepsze doświadczenie z całej serii, a razem z technologią PlayStation VR wyniesie obcowanie z pozycją na zupełnie nowy poziom. Bandai Namco zapowiedziało, że w najbliższych miesiącach dostaniemy dużo nowych informacji i szczegółów. Gra będzie obecna na targach E3, gdzie zademonstrowane zostanie nowe demo ukazują jedną z misji opracowanych z myślą bez technologii VR. Będzie to pierwszy urywek z tej wersji zaprezentowany szerszej publiczności.

Ace Combat 7: Skies Unknown - zwiastun gry

Źródło: https://www.bandainamcoent.com/news/letter-to-ace-combat-fans

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco PlayStation 4 PlayStation VR Project Aces wideo