Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.05.2017 15:46
Sundered na nowym zwiastunie! Dzisiaj początek zamkniętej bety
1622V

Sundered na nowym zwiastunie! Dzisiaj początek zamkniętej bety

Sundered wraz z premierą nowego zwiastuna pokazało nowe fragmenty rozgrywki. Dzisiaj rusza też zamknięta beta, ale ogranicza się jedynie do tych, którzy wsparli twórców podczas zbiórki.

Sundered to gra, w której wcielimy się w Eshe, który w zniszczonym świecie będzie walczyć o przetrwanie i zachowanie zdrowego rozsądku. Naszym zadaniem będzie przemierzanie losowo generowanego świata i pokonywanie potężnych przeciwników z użyciem przeklętych artefaktów.

Sundered w naszej bazie gier

W Sundered wielokrotnie powrócimy do odwiedzonych wcześniej lokacji, aby po rozwinięciu umiejętności naszego bohatera dostać się do niedostępnych wcześniej miejsc. Co ciekawe, jednocześnie przy każdej śmierci naszego bohatera świat zostanie wygenerowany na nowo. Walka też ma za każdym razem inaczej wyglądać, dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji i losowości miejsc, z których atakować nas będą przeciwnicy.

Sundered charakteryzuje ręcznie rysowana grafika, co możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. Premiera ma nastąpić w lipcu tego roku, a od dzisiaj zaczną się zamknięte beta testy. Wszyscy którzy dorzucili się do zbiórki w serwisie kickstarter otrzymają dzisiaj zaproszenie. Poniżej znajdziecie nowy zwiastun, a jeszcze niżej w naszej galerii kilka nowych zrzutów ekranu.

Sundered na zwiastunie 'Resist'

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta PlayStation 4 sundered Thunder Lotus Games wideo