Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.05.2017 20:31
Firma Devolver Digital zadba o prezentację gier indie na targach E3
246V

Firma Devolver Digital zadba o prezentację gier indie na targach E3

Targi E3 już coraz bliżej. Kolejne firmy zapowiadają swoje konferencje i obecność. Teraz wiemy kto zajmie się mniejszymi produkcjami niezależnych twórców gier wideo.

Wielkie święto dla graczy z całego świata rozpocznie się już za miesiąc. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm potwierdza swój udział w przedsięwzięciu. W zalewie wielkich gigantów branży i potężnych gier AAA trudno zaprezentować jakiś mniejszy tytuł. Z pomocą przychodzi wydawca Devolver Digital, który na E3 zorganizuje specjalny Indie Picnic.

Devolver Digital to firma, która często wspiera mniejszych producentów i pomaga z promocją oraz wypuszczeniem danej produkcji na rynek. To właśnie dzięki temu wydawcy dostaliśmy świetne Hotline Miami, Broforce, The Talos Principle. Firma nie ogranicza się wyłącznie do małych projektów i już niedługo za jej sprawą na rynku pojawi się Shadow Warrior 2 tworzone przez polskie studio Flying Wild Hog.

Firma potwierdziła swoją obecność na tegorocznej edycji E3. Pracownicy zapowiedzieli także inicjatywę Indie Picnic. Dzięki niej niezależni twórcy będą mogli szerzej zaprezentować swoje projekty większej publiczności odwiedzającej sale targowe. Specjalne pokazy odbędą się każdego dnia targów, czyli od 13 do 15 czerwca. Możemy więc liczyć na wiele ciekawych zapowiedzi gier, które normalnie przeszłyby bez większego echa. Na pewno niejeden z projektów zaszczyci swoją obecnością konsolę PlayStation 4. Fani oryginalnych i mniejszych tytułów powinni być uradowani.

Źródło: www.gamespress.com

Tagi: Devolver Digital e3