Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.05.2017 19:18
Ghost Recon: Wildlands. Data premiery dużego rozszerzenia "Fallen Ghosts"
789V

Ghost Recon: Wildlands. Data premiery dużego rozszerzenia "Fallen Ghosts"

Ghost Recon: Wildlands dostanie już niedługo drugie, duże rozszerzenie, które rozbuduje historię gry i będzie osadzone po wydarzeniach z podstawki. Ubisoft chwali się szczegółami i datą premiery DLC.

Ghost Recon: Wildlands osiągnęło bardzo duży sukces. Ubisoft jest zadowolone z odbioru gry i jej sprzedaży. Firma jeszcze przed premierą zapowiadała dalekosiężne wsparcie tytułu i teraz przyszła kolej na debiut drugiego, dużego rozszerzenia o nazwie "Fallen Ghosts".

Ghost Recon: Wildlands utrzymuje pozycję lidera sprzedażowego

Ubisoft ogłosiło, że DLC "Fallen Ghosts" do Ghost Recon: Wildlands będzie dostępne od 30 maja dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Reszta graczy będzie musiała się uzbroić w cierpliwość do 6 czerwca. 

Fallen Ghosts to bezpośrednia kontynuacja głównej osi fabularnej Ghost Recon: Wildlands. Dodatek rozpocznie się od katastrofy śmigłowca, gdzie jako oddział trafimy do nowego i niebezpiecznego obszaru. Fikcyjny kraj Bolivia pogrążył się w wojnie domowej. Ludzie wzywają o pomoc i nawołują do odzyskania spokoju oraz porządku. Każdy kto ma chęć współpracować w odbudowie kraju jest mile widziany - sytuacja stwarza idealną sposobność do powstania oddziału Special Forces, który składa się z byłych członków karteli, najemników i kryminalistów. Właśnie w taki sposób powstała nowa frakcja "Los Extranjeros". Jej głównym celem jest zlikwidowanie wszystkich obywateli Stanów Zjednoczonych znajdujących się na "ich" terytorium. Nasza drużyna dostaje misję ewakuowania bezbronnych obywateli.

Dodatek odda do dyspozycji 15 misji fabularnych. Będziemy musieli pokonać nowych bossów w trzech odmiennych regionach. Rozgrywka ma być bardziej taktyczna i całość będzie można przejść w kooperacji z wsparciem dla 4 osób. Rozszerzenie podniesie limit poziomu do 35. Dojdzie 9 nowych umiejętności oraz 6 nowych broni - takie jak karabiny snajperskie, szturmowe i kusze. Twórcy wprowadzili też zmiany w poziomach trudności, aby najtrudniejsze stanowiły większe wyzwanie. Dla najwytrwalszych dojdzie też możliwość wyłączenia interfejsu podczas rozgrywki.

Ghost Recon: Wildlans - zwiastun przedstawiający wsparcie po premierze

Źródło: https://blog.ubi.com/en-GB/ghost-recon-wildlands-fallen-ghosts-comes-season-pass-holders-may-30th/

Tagi: fallen ghosts Ghost Recon Wildlands PlayStation 4 Ubisoft wideo