Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.05.2017 12:38
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z prezentacją odnowionego niedźwiadka polarnego
1049V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z prezentacją odnowionego niedźwiadka polarnego

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawiło się dzisiaj na oficjalnym wideo, na którym zaprezentowano odświeżonego niedźwiadka polarnego imieniem Polar.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to kolekcja trzech pierwszych gier serii, które pojawiły się na przełomie 1996 i 1998 roku. Nowe wersje gier doczekają się nie tylko znaczących zmian w grafice, ale również usprawnień rozgrywki i nowości względem oryginałów. Pojawi się ulepszone sterowanie oraz choćby wyzwania czasowe dla części pierwszej, która w swoim czasie takowych nie posiadała.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na odświeżonym poziomie z jetpackiem

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zaprezentowało się na nowym materiale, na którym twórcy podzielili się tym jak wygląda ich nowy polarny niedźwiadek. Model zwierzaka zaprezentowano zarówno z bliska jak i podczas akcji, kiedy jamraj go ujeżdża podczas przemierzania jednego z zimowych poziomów z Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na prezentacji niedźwiadka Polar

Przypominamy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zbierze w sobie trzy odnowione odsłony bardzo popularnej serii platformówek spod znaku Crash Bandicoot. W skład kolekcji wejdą następujące odsłony:

  • Crash Bandicoot z 1996 roku
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back z 1997 roku
  • Crash Bandicoot 3: Warped z 1998 roku

Za odświeżenie tych gier odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które możecie kojarzyć z wydanego w 2016 roku Skylanders Imaginators, w którym obecny był poziom w całości poświęcony kultowemu jamrajowi. Celem deweloperów jest jak najwierniejsze przeniesienie oryginalnych gier na nowe standardy, dlatego tym co się głównie zmienia jest oprawa. Tym samym dostaniemy rozdzielczość 4K i odnowioną ścieżkę dźwiękową.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ma pojawić się 30 czerwca 2017 roku. Gra dostępna będzie zarówno w wersji cyfrowej oraz pudełkowej - cena dystrybutora to 169 złotych. Gracze, którzy pokuszą się o zamówienie cyfrowej wersji przed premierą, otrzymają ekskluzywny motyw dynamiczny.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9ktd916KolmGkOhnbSGZjQ/

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 Vicarious Visions wideo