Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.05.2017 17:50
The Surge otrzymało efektowny zwiastun premierowy
583V

The Surge otrzymało efektowny zwiastun premierowy

The Surge wyląduję na rynku już w przyszłym tygodniu, więc twórcy przygotowują się do premiery i udostępniają z tej okazji zwiastun premierowy.

The Surge to kolejny projekt studia Deck13 Interactive, które swego czasu we współpracy z polskim CI Games dostarczyło graczom całkiem udane Lords of the Fallen. Twórcy tym razem uciekają od klimatów dark fantasy i zabierają graczy w futurystyczną podróż science fiction.

The Surge na 18 pierwszych minutach z gry i porównaniu grafiki PS4 i PS4 Pro

Zwiastun premierowy pozbawiony jest fragmentów rozgrywki i został wykonany w technice CGI. Wideo przedstawia nam proces, w którym nasz bohater został połączony ze specjalnym egzoszkieletem. Nie zabrakło też brutalnej i efektownej walki z przeciwnikami.

The Surge - Zwiastun premierowy

The Surge to kolejny przedstawiciel gier określanych mianem "soulslike". Produkcja wyróżnia się jednak futurystycznym klimatem i zaoferuje specjalny system odcinania kończyn przeciwników, aby następnie wykorzystać je w formie ulepszeń. Świat gry będzie przesiąknięty agresywnymi i zmutowanymi ludźmi oraz śmiercionośną sztuczną inteligencją, próbującą zabić nas na każdym kroku. Pozycja otrzyma także wsparcie dla mocniejsze konsoli PlayStation 4 Pro, gdzie użytkownicy będą mogli wybrać pomiędzy rozdzielczością 4K, a rozgrywką na poziomie 60 klatek animacji.

The Surge pojawi się na rynku 16 maja.

Źródło: YouTube (PS Site)

Tagi: Deck13 interactive Focus Home Interactive PlayStation 4 The Surge wideo