Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.05.2017 15:41
Hitman może jednak doczekać się kontynuacji
485V

Hitman może jednak doczekać się kontynuacji

Hitman i kolejny sezon, który miał powstać stanął pod znakiem zapytania po tym jak Square Enix ogłosiło, że rozwiązuje współpracę z deweloperem po niezadowalającej sprzedaży ostatniej odsłony. Nieoficjalna informacja głosi jednak, że prawa do marki zostały u dewelopera.

Hitman według ostatniego raportu finansowego Square Enix jest jedną z produkcji, która przyniosła firmie straty sięgające blisko 5 milionów jenów. Tym samym wydawca postanowił rozwiązać współpracę z deweloperem odpowiedzialnym za grę i obecnie szuka wydawcy chętnego do przejęcia IO Interactive. Tym samym nie wiadomo jak wygląda przyszłość serii.

Square Enix chce się pozbyć twórców Hitmana

Nieoficjalne źródło podaje jednak, że prawa do marki Hitman pozostały w rękach dewelopera, czyli IO Interactive. Co więcej, według tego samego źródła drugi sezon gry jest już w połowie produkcji i miałby pojawić się w 2018 roku. Nie jest to jednak oficjalna informacja, dlatego wciąż trzeba poczekać na komentarz zainteresowanych w tej sprawie. Tymczasem przypominamy jak wygląda początek najnowszego Hitmana.

Hitman na wideo z początku rozgrywki

 

Źródło: http://www.gamestar.de/

Tagi: Hitman IO Interactive PlayStation 4 Square Enix wideo