Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.05.2017 11:43
Surviving Mars - nowa gra twórców Tropico zmierza na PS4
774V

Surviving Mars - nowa gra twórców Tropico zmierza na PS4

Surviving Mars to nowa gra strategiczno-ekonomiczna od twórców kultowego Tropico. Akcja gry przeniesie nas na Marsa, na którym postaramy się o wybudowanie kolonii.

Surviving Mars ma być jednak czymś więcej niż zwykłą grą o budowaniu kolonii na Marsie. Twórcy chcą, aby odbiorcy zadali sobie pytanie o to, jak mogliby uczynić życie na Marsie możliwe. W tym celu twórcy przygotowali opowieść, którą poznamy poprzez pokonywanie przeróżnych wyzwań i przeszkód.

Jeśli chodzi o rozgrywkę w Surviving Mars, to twórcy nie twierdzą iż gra jest na zbyt wczesnym etapie produkcji, aby móc zdradzić wszystkie szczegóły. Wiadomo jednak, że budując kolonię, będziemy musieli zadbać też o produkowanie wody, powietrza i ogólnie zapewnić mieszkańcom warunki do przetrwania. Do dyspozycji będziemy mieć naukowców, którzy postarają się uczynić życie na Marsie łatwiejszym.

Nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się Surviving Mars poza tym że na ten moment ma to być 2018 rok. Twórcy zapewniają, że gra będzie ekscytująca i jak tylko będzie to możliwe podzielą się kolejnymi informacjami. Tymczasem do dyspozycji mamy zwiastun oraz kilka pierwszych zrzutów ekranu. Znajdziecie je poniżej.

Surviving Mars na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/12/tackle-colony-management-in-ps4-sci-fi-strategy-title-surviving-mars/

Tagi: haemimont games Paradox Interactive PlayStation 4 Surviving Mars wideo