Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.05.2017 10:57
The Surge na 18 pierwszych minutach z gry i porównaniu grafiki PS4 i PS4 Pro
838V

The Surge na 18 pierwszych minutach z gry i porównaniu grafiki PS4 i PS4 Pro

The Surge ma pojawić się za kilka dni, a tymczasem możemy zerknąć na porównanie grafiki z wersji na PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro. Oprócz tego dostępne jest wideo prezentujące 18 pierwszych minut gry.

The Surge to gra typu soulslike. Odpowiedzialni są za nią deweloperzy z Deck13, którzy stworzyli wcześniej Lords of the Fallen pod banderą polskiego CI Games. W przeciwieństwie do innych gier tego rodzaju, zabierze nas w klimaty sci-fi. Wcielimy się w pracownika wielkiej korporacji CREO, którą dotyka katastrofa. Bohater budzi się w świecie, który znacznie różni się od tego co pamiętał - z każdej strony czyha niebezpieczeństwo w postaci oszalałych współpracowników oraz agresywnej sztucznej inteligencji. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to gra zaoferuje nową mechanikę, która polegać będzie na odcinaniu części ciała przeciwników i wykorzystywaniu ich w ulepszeniu uzbrojenia.

The Surge prezentuje swój system walki

The Surge pojawi się 16 maja 2017 roku. Gra będzie miała wsparcie dla PlayStation 4 Pro i zaoferuje wybór pomiędzy rozdzielczością 1080p przy 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczością 4K przy 30 klatkach na sekundę. Na poniższym porównaniu możemy sprawdzić czym różnią się poszczególne wersje gry. Jeszcze niżej znajdziecie wideo przedstawiające pierwsze 18 minut gry.

The Surge na porównaniu grafiki wersji PS4 i PS4 Pro

The Surge na pierwszych 18 minutach

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/IGNentertainment/

Tagi: Deck13 interactive Focus Home Interactive PlayStation 4 The Surge wideo