Tomek Alicki Tomek Alicki 10.05.2017 14:17
Strażnicy Galaktyki vol. 3. Powróci czarny charakter z drugiej części
859V

Strażnicy Galaktyki vol. 3. Powróci czarny charakter z drugiej części

Wywiady z Jamesem Gunnem odnośnie premiery Strażników Galaktyki vol. 2 trwają w najlepsze. Przy okazji licznych rozmów zaczynają pojawiać się nowości dotyczące kolejnego filmu. 

Tym razem zostaje potwierdzona informacja, której mogliśmy spodziewać się po obejrzeniu drugiej części. W wywiadzie dla IGN James Gunn powiedział kilka słów o czarnych charakterach w następnej produkcji. 

Nasza recenzja Strażników Galaktyki vol. 2

Zgodnie z przewidywaniami, Ayesha powróci w trzeciej odsłonie Strażników. W najnowszym filmie pełniła raczej rolę drugoplanowego złoczyńcy, mieszając się okazjonalnie w porachunki Petera ze swoim ojcem, Ego. Potencjał Elizabeth Debicki wisi więc dalej gdzieś w powietrzu, ale na szczęście James Gunn, podkreślając jednocześnie udaną współpracę z aktorką, zapewnia, że możemy spodziewać się jej w kolejnej części. 

Taki przebieg wydarzeń sugerowała jedna z licznych scen po napisach końcowych. W krótkim fragmencie Ayesha tworzy Adama, który ma jej posłużyć jako sposób na zniszczenie Strażników. Fani komiksów doskonale wiedzą o tym, że tajemnicza postać to Adam Warlock, znany również pod pseudonimem Him

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/guardians_of_the_galaxy/vol_3/guardians-of-the-galaxy-vol-2-villain-confirmed-to-return-for-vol-3-a150961

Tagi: Elizabeth Debicki James Gunn Strażnicy Galaktyki vol. 3