Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.05.2017 08:51
Tekken 7 na ponad półgodzinnym materiale z rozgrywki!
674V

Tekken 7 na ponad półgodzinnym materiale z rozgrywki!

Tekken 7 dostało wideo, na którym pokazano 30-minutowy fragment rozgrywki. Dzięki niemu zobaczymy jak prezentuje się tryb Versus, Story Mode czy Customization Mode!

Tekken 7 na nowym materiale wideo zaprezentował się niemal od każdej strony. Poczynając od menu głównego, idąc przez ekran wyboru postaci oraz tryb Versus, a kończąc na trybie fabularnym czy edytorze postaci. Tym samym zaprezentowano w akcji kilka postaci - między innymi Lucky Chloe, Hwoaranga, Paula czy Elizę.

Więcej infromacji o Tekken 7

Tak jak pisaliśmy wcześniej, Tekken 7 będzie miało rozbudowany tryb fabularny. Podczas poznawania fabuły, scenki będą płynnie przechodzić w rozgrywkę. Czasem uświadczymy czegoś w rodzaju interaktywnych scenek, w których konieczne będzie naciśnięcie danego przycisku aby popchnąć akcję do przodu. Nie zabraknie też statycznych scenek, na wzór tego co mieliśmy w poprzednikach. Dla mniej wprawionych graczy przewidziano "Story Assist", które pomoże wykonać silniejsze kombinacje ciosów, aby nikogo dłużej nie zatrzymywać bez możliwości poznania wątku fabularnego. Na poniższym materiale wideo widać też, że dostępny jest poziom trudności.

Na materiale wideo dotyczącym Tekken 7 oprócz Versus został jeszcze zaprezentowany tryb "Treasure Hunt", który polega na pokonywaniu kolejnych przeciwników i otrzymywaniu za to losowych nagród, wyższego rankingu czy wewnętrznej waluty. Tryb "Customization" pozwoli nam nie tylko na zmianę wyglądu postaci, ale również interfejsu - będziemy mogli między innymi zmienić stylistykę paska HP.

Tekken 7 na 30-minutowym materiale z rozgrywki

Tekken 7 da nam dostęp zarówno do wielu zawodników ikonicznych dla serii, jak i nowych które zadebiutują siódmej odsłonie bijatyki. Wiemy też, że pojawią się postacie z innych gier w ramach DLC, które pojawią się po premierze.

Tekken 7 pojawi się 2 czerwca 2017 roku. Dostępne będą limitowane wydania. Jednym z nich będzie edycja kolekcjonerska, którą wyceniono na około 650zł. Kolekcjonerskie pudełko ma kryć w sobie grę w steelbooku, ścieżkę dźwiękową oraz figurkę Kazuya'i i Heihachi'ego. Oprócz tego dostępne będzie jeszcze wydanie o nazwie Tekken 7 Deluxe Edition, które zawierać będzie wszystkie bonusy za zamówienia przedpremierowe - w ich skład wejdzie wspomniana wyżej Eliza oraz inne postacie i dodatkowa zawartość do pobrania.

Źródło: https://www.youtube.com/user/PlayStation/

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo