Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 20:14
The Elder Scrolls Online: Morrowind. Krótki zwiastun przybliża wielkie rody
529V

The Elder Scrolls Online: Morrowind. Krótki zwiastun przybliża wielkie rody

The Elder Scrolls Online: Morrowind zabierze nas do legendarnej krainy Morrowind znanej z trzeciej odsłony serii. Twórcy publikują krótki zwiastun i przedstawiają najważniejsze organizacje, które staną na naszej drodze.

The Elder Scrolls Online: Morrowind to duży dodatek do popularnego MMO od firmy Bethesda. Rozszerzenie szykuje dla graczy wiele nowości w tym specjalne pola bitew, na których zmierzymy się z innymi graczami w pojedynkach PvP. Dojdzie też nowa klasa bohatera "Warden" oraz liczne wyzwania w postaci kolejnych lochów.

The Elder Scrolls Online: Morrowind na porównaniu graficznym z oryginalnym Morrowind

The Elder Scrolls Online: Morrowind pozwoli nam także wrócić do rodzinnych stron Dunmerów - rasy mrocznych elfów. Krainę odwiedzimy na 700 lat przed wydarzeniami z trzeciej części sagi The Elder Scrolls, ale i tak będziemy mogli ujrzeć wiele ikonicznych miejsc. Tytułowe Morrowind pełne jest wpływowych ludzi i organizacji. To właśnie na tym elemencie skupia się nowy, krótki zwiastun.

The Elder Scrolls Online: Morrowind  - zwiastun przedstawiający Wielkie Domy

Legendarna zabójczyni z Morag Tong o imieniu Naryu Virian zabiera nas w podróż, w której tłumaczy rolę trzech Wielkich Domów. Wpływowe rody rządzą politycznie krainą i rozwiązują swoje konflikty poprzez wynajmowanie skutecznych skrytobójców. W grze powróci chciwy klan Hlaalu mocno inwestujący w rozbudowę krainy. Nasze drogi skrzyżują też uzdolnieni magowie z domu Telvanni, którzy w bezlitosny sposób korzystają z zniewolonych sług. Władzę nad klanami trzyma rzekomo Redoran - a przynajmniej ich przedstawiciele tak sądzą. 

W The Elder Scrolls Online: Morrowind to właśnie te grupy stanowią siłę polityczną Vvardenfell i decydują o losach mieszkańców. Gracz na pewno wejdzie z nimi niejednokrotnie w drogę. Dodatek zadebiutuje na rynku 6 czerwca.

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda PlayStation 4 The Elder Scrolls Online: Morrowind wideo ZeniMax Online Studios