Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 17:46
Disc Jam doczekało się dedykowanych serwerów, a twórcy mówią o przyszłych planach rozwoju gry
353V

Disc Jam doczekało się dedykowanych serwerów, a twórcy mówią o przyszłych planach rozwoju gry

Disc Jam było jednym z głównych tytułów oferty PlayStation Plus na marzec. Gra nie powtórzyła fenomenu Rocket League, ale wielu osobom ten tytuł przypadł do gustu i twórcy ciągle rozbudowują grę o sugestię podawane przez graczy. Teraz przyszła pora na dedykowane serwery, które poprawią komfort sieciowej rozgrywki.

Disc Jam to nietypowa gra sportowa o rzucaniu krążkiem. Tytuł stawia mocno na zręcznościową rozgrywkę wieloosobową i wariację gry drużynowej. Produkcja zadebiutowała w abonamencie PlayStation Plus i wielu liczyło na powtórkę z fenomenu Rocket League.

Disc Jam - aktualizacja 1.08

Disc Jam w dniu premiery cierpiało na kilka braków. Twórcy jednak szybko wypuścili łatkę dodającą elementy sugerowane przez graczy. Produkcja doczekała się  listy statystyk oraz poprawy w balansie rozgrywki. Teraz tytuł otrzyma wsparcie dedykowanych serwerów. Dzięki temu rozgrywka wieloosobowa stanie się o wiele przyjemniejsza. Drastycznej poprawie ulegnie system łączenia graczy. Teraz znalezienie przeciwnika będzie trwało krócej, a sama rozgrywka będzie przyjemniejsza i w mniejszym stopniu okupiona lagami. Twórcy obiecują też mniejszą ilość zrywania połączenia między graczami oraz karanie uciekinierów.

Disc Jam będzie w przyszłości nadal rozwijane. Dzięki dedykowanym serwerom twórcy mają plany na kilka pomysłów. Jednym z nich jest wprowadzenie gry międzyplatformowej dla posiadaczy PS4 i PC. Studio będzie także dążyło do stworzenia sezonów rankingowych.

 

Disc Jam - zwiastun premierowy

Źródło: https://www.reddit.com/r/DiscJam/comments/69zxaz/disc_jam_dedicated_servers/?st=J2GYR9GD&sh=3da33057

Tagi: disc jam High Horse Entertainment PlayStation wideo