Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 17:21
Injustice 2. Nowy zwiastun przedstawia wszystko, co musicie wiedzieć na temat gry
528V

Injustice 2. Nowy zwiastun przedstawia wszystko, co musicie wiedzieć na temat gry

Injustice 2 wyląduje lada chwila na półkach sklepowych. Netherrealm Studios przygotowuje graczy na premierę specjalnym zwiastunem mającym przybliżyć najważniejsze elementy gry.

Injustice 2 doczekało się kolejnego materiału wideo, w którym twórcy przybliżają najważniejsze cechy swojej bijatyki. Producenci Mortal Kombat celują wysoko i zamierzają dostarczyć produkcję wypełnioną po brzegi zawartością, aby usatysfakcjonować każdego fana bijatyk, komiksów i zmagań turniejowych.

Injustice 2. Twórcy celują w esport i zapowiadają inicjatywę dla profesjonalnych graczy

Nowy zwiastun Injustice 2 w szybkim skrócie przypomina o wszystkich unikalnych cechach tego tytułu. Trwające ponad 5 minut wideo opowiada o rozbudowanym trybie fabularnym. Wielka wojna postaci DC będzie stanowić angażującą historię pełną widowiskowych scenek przerywnikowych. Gracze zmierzą się z bohaterami najróżniejszych uniwersów DC i odwiedzą wiele ikonicznych miejsc. Twórcy chwalą się też różnorodnym zestawem zawodników. Każdy wojownik cechuje się unikatowym stylem walki i wymaga innego podejścia do gry. Studio nie ograniczyło się tylko do najpopularniejszych postaci, ale i sięgnęło po wielu starszych i mniej oczywistych bohaterów znanych z komiksów wydawnictwa DC. Sama gra ma być agresywnie wspierania przez rozszerzenia DLC i producenci obiecują największa ilość dodatkowych zawodników w historii całego studia.

Injustice 2 - zwiastun "wszystko co musisz wiedzieć"

Injustice 2 zaoferuje też rozbudowany system "Gear". Zawodnicy będą uzbrojeni w specjalne zbroje, które będą wpływały na wygląd oraz statystyki wojowników, zmieniając panujące zasady oraz balans na polu walki. Funkcję będzie można wyłączyć w rankingowych walkach wieloosobowych. Samotnicy mogą też liczyć na tryb Multiverse. Będzie to moduł zabawy przypominający "Wieże" z serii Mortal Kombat. Gracze będą brali udział w specjalnych pojedynkach, gdzie włączone zostaną modyfikatory rozgrywki. Stworzy to kolejne wyzwania i pozwoli wygrać dodatkowe elementy ubioru oraz inne przedmioty. Twórcy przewidzieli także cotygodniowe i miesięczne wyzwania, w których zaangażowana zostanie cała społeczność użytkowników Injustice 2. Tytuł otrzyma również grę mobilną, gdzie poprzez granie na smartfonach odblokujemy części zbroi dla konsolowej wersji gry.

Injustice 2 pojawi się na rynku 16 maja.

Źródło: YouTube (Injustice)

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios PlayStation 4 Warner Bros. Interactive wideo