Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2017 16:34
Assassin's Creed Origins - wyciekł pierwszy zrzut z gry?
1544V

Assassin's Creed Origins - wyciekł pierwszy zrzut z gry?

Assassin's Creed Origins według przecieków ma zostać pokazane w trakcie konferencji Ubisoftu na E3 2017. Nie powinno to nikogo dziwić po tym, jak seria zrobiła sobie roczną przerwę po tym, jak Assassin's Creed Syndicate nie sprzedało się tak dobrze jak zakładano.

Na temat Assassin's Creed Origins (tak rzekomo ma nazywać się nowa odsłona serii) plotki krążą od kilku miesięcy. Akcja gry miałaby zostać osadzona w starożytnym Egipcie ale dzięki statkom moglibyśmy podróżować po morzu Śródziemnym, dobijając do brzegów Grecji i Rzymu. Oprócz tego podobno grać będziemy mogli albo kobietą, albo mężczyzną, zależnie od naszych preferencji.

Więcej plotek na temat Assassin's Creed Origins

Nad grą miałoby pracować studio, które dało nam Assassin's Creed IV: Black Flag, dzięki czemu zadbano by o dobrze wykonaną żeglugę statkiem. Czy to wszystko jest prawdą - dowiemy się już za miesiąc. Dzisiaj mamy coś, co podobno jest zrzutem z nowej gry. Czy wygląda to prawdziwie? Wygląda. Czy może być wyjątkowo udaną ściemą - może. Ocenę pozostawiamy wam.

To, co może uwiarygodnić zrzut, to informacja o celu misji w której mamy porozmawiać z królową Khenut, żyjącą w piątej dynastii starożytnego Egiptu. To umiejscowiłoby akcję Assassin's Creed Origins w gdzieś w latach 2494-2345 przed narodzinami Chrystusa.

Źródło: https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/6a5dua/ugh_fuck_it_here_it_is_enjoy_your_first_look_at/

Tagi: assassin's creed origins PlayStation 4 Ubisoft