Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2017 15:41
Project Cars 2 z oficjalnym zwiastunem pokazującym McLarena 720S w akcji!
774V

Project Cars 2 z oficjalnym zwiastunem pokazującym McLarena 720S w akcji!

Project Cars 2 dostało zwiastun, na którym zaprezentowano McLarena 720S podczas jazdy na torze w różnych warunkach. Gra aspiruje do bycia najlepszym symulatorem wyścigów i ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Project Cars 2 ma dać nam dostęp do ponad 60 tras, po których będziemy ścigać się ponad 180 różnymi samochodami. Będą to zarówno tory asfaltowe, jak i szutrowe dostosowane do wyścigów rallycross, których obecność zdradził ostatni zwiastun. Oprócz tego obecne będą samochody z kategorii GT3, Indy Car czy open wheels - czyli pojazdy z kołami poza karoserią.

W Project Cars 2 pojawią się wyścigi typu rallycross

Project Cars 2 aspiruje do bycia najlepszym symulatorem wyścigów na rynku. Deweloperzy ze Slightly Mad Studios pracują nad nowymi mechanikami, które umożliwią dynamiczny system zmiany pogody, która w znacznym stopniu ma wpłynąć na tor i przyczepność pojazdów. Zapowiedziano jednak, że na jazdę wpłynie więcej czynników aniżeli sama pogoda - mowa choćby o pozostałościach opon. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, ma być przystosowany do e-sportów.

Kiedy pojawi się  Project Cars 2? Wiemy tylko, że będzie to końcówka tego roku. Nowy zwiastun znajdziecie poniżej.

Project Cars 2 na oficjalnym zwiastunie McLaren 720S

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/projectcarsgame

Tagi: Bandai Namco PlayStation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios wideo