Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2017 14:38
Raiders of the Broken Planet otrzymało nowy zwiastun! Zamknięta beta już wkrótce
440V

Raiders of the Broken Planet otrzymało nowy zwiastun! Zamknięta beta już wkrótce

Raiders of the Broken Planet otrzymało nowy zwiastun, nową stronę oraz zapowiedź zbliżających się rozszerzeń fabularnych. Przypominamy również, że zamknięte testy beta odbędą się jeszcze w tym tygodniu. Ponadto mamy fragment rozgrywki.

Raiders of the Broken Planet otrzyma jeszcze w tym roku kampanię Alien Myths, która poprzedzi wydane w późniejszym czasie kolejne trzy: Wardog Fury, Hades Betrayal i Council Apocalypse. Wszystkie z nich będzie można poznawać w dowolnej kolejności, a same w sobie opowiadać będą oddzielne historie. Każde z nich wprowadzi do gry wiele nowości, jak nowe uzbrojenie czy postacie.

Raiders of the Broken Planet w naszej bazie gier

Raiders of the Broken Planet to nowe dzieło studia Mercury Steam odpowiedzialnego za udane Castlevania: Lords of Shadow. Ich nowa gra skupia się na asymetrycznych rozgrywkach sieciowych, ale będzie też możliwość grania w pojedynkę. Całość polegać będzie na wykonywaniu misji, gdzie jeden gracz wcieli się w antagonistę, a reszta wspólnie stanie z nim do walki. Strzelanina osadzona w klimatach sci-fi mocno skupia się na fabule, a w walkach liczy się umiejętne radzenie sobie w starciach na krótki dystans. Nowy zwiastun, który znajdziecie poniżej przedstawia zasady wspólnych rozgrywek.

Raiders of the Broken Planet na nowym zwiastunie oficjalnym

Raiders of the Broken Planet ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale nie wiadomo kiedy dokładnie. Zanim to jednak nastąpi odbędą się zamknięte testy beta. Zapisać się do nich możecie tutaj. Testy odbędą się w dniach 13-14 maja, czyli w najbliższy weekend. Niżej znajdziecie zapis z rozgrywki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta mercury steam PlayStation 4 Raiders of the Broken Planet wideo