Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2017 10:15
Sniper Ghost Warrior 3 sprzedaje się gorzej niż zakładano
790V

Sniper Ghost Warrior 3 sprzedaje się gorzej niż zakładano

Sniper Ghost Warrior 3 mimo opóźnień nie zdołał zadowolić graczy i krytyków. CI Games podało w oficjalnym raporcie, że gra sprzedała się w mniejszym nakładzie niż zakładano.

Sniper Ghost Warrior 3 według powszechnej opinii nie jest zbyt udaną grą. Przeszkadzają przede wszystkim problemy techniczne i na pierwszy plan wysuwa się tutaj długi czas wczytywania czy wszelakie błędy graficzne. Wielu zawiedzionych jest też nieobecnością trybu wieloosobowego. Gra ma kilka ciekawych rozwiązań, ale nie jest jedną z tych, które warto kupić na premierę. Przynajmniej to wynika z naszej recenzji.

Nasza recenzja Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 sprzedało się w nakładzie przekraczających 250 tysięcy sztuk. Oparto to na podstawie "kluczowych rynków" czyli m.in. Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Francji. Jednocześnie CI Games podało, że do dystrybucji globalnej trafiło ponad 700 tysięcy pudełkowych egzemplarzy. Kolejne szacunki mówią o tym, że w całej sprzedaży wersje cyfrowe miały tylko 37% udziału.

Sniper Ghost Warrior 3 dostępne jest od 25 kwietnia. Twórcy zapowiedzieli, że w przyszłości do gry trafi tryb wieloosobowy oraz w ciągu kilku najbliższych dni, łatki mające zlikwidować najbardziej dotkliwe problemy.

Sniper Ghost Warrior 3 na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/CI-Games-szacuje-ze-sprzedal-dotad-250-tys-sztuk-gry-Sniper-Ghost-Warrior-3-7515734.html

Tagi: CI Games PlayStation 4 Sniper: Ghost Warrior 3