Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.05.2017 17:21
The Crew przekroczyło pułap 12 milionów graczy
664V

The Crew przekroczyło pułap 12 milionów graczy

The Crew okazało się dla Ubisoft wielkim sukcesem i studio chwali się kolejnym kamieniem milowym. W wyścigi w otwartym świecie od twórców z Ivory Tower zagrało już ponad 12 milionów graczy.

The Crew to gra wyścigowa osadzona w otwartym świecie, gdzie na graczy czekają do zwiedzenie całe Stany Zjednoczone. Tytuł mocno skupia się na aspektach społecznościowych i rywalizacji z innymi ludźmi poprzez rozgrywkę wieloosobową. Gra po roku doczekała się znaczącej aktualizacji The Crew - Wild Run, która w widoczny sposób usprawniła i odświeżyła grafikę oraz dodała do gry dodatkową zawartość. Ubiosft po czasie wydało też DLC skupiające na pościgach z policją. Wsparcie The Crew opłaciło się firmie i teraz wielki wydawca świętuje kolejny sukces.

 

Twórcy The Crew świętują populację 10 milionów graczy

The Crew przekroczyło barię 12 milionów graczy. Jest to bardzo wysoki wynik, który osiągnięto w zaledwie dwa lata od daty premiery. Tytuł ciągle zrzesza wokół siebie nowych graczy i cieszy rosnącą popularnością. Zliczając wspólny czas spędzony przez wszystkich graczy otrzymamy ponad 10 tysięcy lat. Użytkownicy wykonywali dziennie ponad 30 tysięcy zdjęć wewnątrz gry.

Twórcy z Ivory Tower dziękują graczom za wsparcie i cieszą się, że mogli dostarczyć produkt, przy którym bawi się tak ogromna społeczność. Praca nad grą nie była łatwa, ale ostatecznie wielu pracowników czuję, że spełniło swoje marzenie dostarczając wielką grę. Obiecują jednocześnie, że tytuł nie przestanie być wspierany.

The Crew - zwiastun

 

Źródło: http://blog.ubi.com/crew-hits-12-million-player-milestone/

Tagi: