Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.05.2017 22:21
Battlefield 1 wzbogaci się o kolejną nocną mapę
844V

Battlefield 1 wzbogaci się o kolejną nocną mapę

Battlefield 1 po otrzymaniu wiosennej aktualizacji powoli przymierza się do kolejnej aktualizacji przewidywanej na lato tego roku. DICE ujawniło nam datę wydania pierwszej nocnej mapy, a także pokazało nam kolejną, która będzie testowana.

Battlefield 1 ostatnio otrzymało wiosenną aktualizację, która dodała do produkcji między innymi podstawową funkcjonalność w postaci Plutonów. Oczywiście DICE zajęło się kolejny raz balansem gry. Ale poza tym - nowej zawartości nie uświadczyliśmy. Ale to zmieni się za miesiąc. Wtedy bowiem planowane jest wydanie pierwszej mapy nocnej w postaci Operacji Nivelle'a, które ujawniono kilka tygodnie temu. Mapa umiejscowiona jest na błotnistych polach wokół Malmaison i Soupir. Mapę dostaną posiadacze przepustki Premium.

Battlefield 1 - wiosenna aktualizacja już dostępna. Jakie wprowadza zmiany?

DICE jednocześnie zapowiedziało drugą mapę nocną - Prise de Tahure. Jak na razie jednak, mapa pojawi się wyłącznie w środowiskiem testowym. W grze mapa planowo pojawić ma się jesienią tego roku. Czego możemy się spodziewać? Walk obronnych francuskiej armii w regionie Butte-de-Tahure. Mamy otrzymać poza uliczkami miasta także okopy, które będą przecinały mapę w wielu miejscach.

EA i DICE ujawniły także, że w trakcie EA Play (wydarzenie odbywające się podczas E3 2017) poznamy pierwsze informacje na temat kolejnego dodatku  - W Imię Cara, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Razem z informacjami mamy zobaczyć także pierwsze materiały wideo. Pozostaje więc uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/summer-of-battlefield-new-maps-coming

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts PlayStation 4