Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.05.2017 18:57
That's You. Wieści z Brazylii zdradzają istnienie tajemniczej gry Sony
875V

That's You. Wieści z Brazylii zdradzają istnienie tajemniczej gry Sony

Brazylijska agencja zajmująca się przyznawaniem kategorii wiekowej grom zdradza istnienie niezapowiedzianej gry od Sony Interactive Entertainment. Czyżby była to pierwsza niespodzianka tegorocznego E3?

Brazylijska agencja zajmująca się klasyfikacją gier oceniła kilka pozycji. Zdradzono tym samym istnienie tajemniczego projektu o tytule "That's You". Gra zmierza na PlayStation 4 i jest tworzona przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł pochodzi z Japonii oraz należy do gatunku gier akcji i platformówek.

Oceniono również Knack 2, co może sugerować, że tytuł jest już blisko ukończenia i być może niedługo poznamy jego datę premiery.

Agencja wystawiła też ocenę grze VA-11 HALL-A. Jest to tytuł z gatunku Visual Novel, który wrzuca gracza w rolę barmana w futurystycznym świecie cyberpunku. Tytuł tworzony jest przez studio Sukeban Games i miał już premierę na PC. Produkcja została w poprzednim roku zapowiedziana na PS Vita, a obecne informacje twierdzą, że gra pojawi się również na PlayStation 4.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/unannounced-sony-ps4-title-thats-rated-brazil-va-11-hall-rated-everything

Tagi: knack 2 playstation 4 playstation vita Sony Interactive Entertainment That's You VA-11 Hall-A