Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.05.2017 15:28
Elex na materiale z rozgrywki! Nowe wideo przedstawia klasę Berserka
707V

Elex na materiale z rozgrywki! Nowe wideo przedstawia klasę Berserka

Elex to duchowy spadkobierca serii Gothic albo Risen. Do tej pory dostaliśmy rozgrywkę z wczesnych materiałów oraz prolog, a teraz pora na rozgrywkę postacią Berserker i już nie z wersji alpha.

Elex w przeciwieństwie do poprzednich gier Piranha Bytes stawia na klimat sci-fi, choć wciąż elementy fantasy będą obecne. Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym świecie, w którym zaawansowana technologia koegzystuje z magią. Tytuł gry to nazwa pierwiastka, który pojawił się na planecie Megalan po uderzeniu meteorytu. W uniwersum gry istnieją różne frakcje i każda z nich chce zdobyć pierwiastek, aby użyć go w najważniejszym dla siebie celu.

Elex na zwiastunie prologu

Elex da nam do dyspozycji otwarty świat i kilka klas postaci, choć tak jak w przypadku poprzednich gier, nie wybierzemy jej na początku a poprzez dołączenie się do jednej z frakcji. Wpłynie to nie tylko na to w jakim kierunku rozwiniemy postać, ale również na przebieg fabuły. Jedną z takich klas będzie Berserker i to właśnie ona została przybliżona na poniższym wideo. Tym razem materiał nie jest opisany jako alpha, a z ostatecznej wersji gry.

Elex ma się pojawić w trzecim kwartale tego roku, ale na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Elex na wideo predstawiającym rozgrywkę klasą Berserker

 

Tagi: Elex piranha bytes playstation 4 THQ Nordic wideo