Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.05.2017 12:37
White Day: A Labyrinth Named School. Remake kultowego horroru pojawi się również u nas!
487V

White Day: A Labyrinth Named School. Remake kultowego horroru pojawi się również u nas!

White Day: A Labyrinth Named School to remake kultowego koreańskiego horroru. Gra jest już dostępna w Japonii, ale twórcy ujawnili, że produkcja pojawi się również u nas.

White Day: A Labyrinth Named School to remake White Day, które w 2001 pojawiło się na telefonach komórkowych. Historia opowiada o jednym z uczniów, który wskutek pewnych wydarzeń zostaje w nocy zamknięty w swojej szkole. Jego życiu zagrażają przerażające zjawy i opętani mordercy.

White Day: A Labyrinth Named School w naszej bazie gier

White Day: A Labyrinth Named School to pełnoprawny remake, ale mimo wszystko charakter rozgrywki pozostaje niezmieniony, aczkolwiek doczekał się wielu usprawnień. Wciąż będziemy walczyć o przetrwanie, eksplorować szkołę i unikać zagrożenia. Konieczne będzie skradanie się i zacieranie swoich śladów. Gra zaoferuje dostęp do wyższych poziomów trudności, które wpłyną na ilość zagrożeń z jakimi spotka się nasza postać. Poza tym wersja na PlayStation 4 dostanie nowy wątek fabularny, w której poznamy losy innej postaci.

White Day: A Labyrinth Named School ma pojawić się w sierpniu tego roku, ale nie sprecyzowano dokładnie kiedy. Póki co nie wiemy też ile gra będzie kosztować. Pozostaje czekać na więcej informacji i obejrzenie poniższego zwiastuna kilku zrzutów ekranu.

White Day: A Labyrinth Named School na oficjalnej zapowiedzi wideo

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/03/cult-survival-horror-white-day-a-labyrinth-named-school-is-coming-to-ps4/#sf75690061

Tagi: PlayStation 4 Roi Games White Day: A Labyrinth Named School wideo