Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.05.2017 10:03
Konferencja Sony na E3 - wiemy kiedy się odbędzie
1194V

Konferencja Sony na E3 - wiemy kiedy się odbędzie

Konferencja Sony w ramach targów E3 to coroczne święto posiadaczy konsoli PlayStation 4. Ostatnie lata pokazały, że Sony wyciągnęło wnioski i konferencja dostarczała nam masę świetnych zapowiedzi i pokazów gier. Wczoraj wieczorem poznaliśmy datę konferencji w tym roku.

W tym roku, Sony swoją konferencję będzie miało w tym samym miejscu co rok temu i o tej samej porze, czyli 13 czerwca o 3 rano naszego czasu. Możemy spodziewać się konferencji trwającej przynajmniej pełną godzinę w trakcie której pokazane zostaną nowe gry oraz materiały z już zapowiedzianych produkcji.

Bethesda na E3 może zapowiedzieć dwie nowe gry

Na co możemy liczyć? Prawdopodobnie Destiny 2, Call of Duty WW2, Gran Turismo Sport, Days Gone czy Detroit: Become Human. Nad nowymi grami o których nie wiemy pracują też studia z Japonii i twórcy serii inFamous - Sucker Punch. Jest więc na co czekać.

Ostatnie lata przyniosły nam zapowiedzi między innymi Horizon Zero Dawn, Final Fantasy VII Remake, Shenmue 3, Days Gone, Death Stranding, The Last Guardian, sporej grupy produkcji na PS VR, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy czy God of War. W tym roku więc oczekiwania i apetyty są rozbudzone. Na jakie gry wy liczycie?

Tagi: e3 PlayStation 4 sony