Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.05.2017 08:41
Horizon Zero Dawn otrzyma aktualizację trybu fotograficznego i wiele poprawek!
1279V

Horizon Zero Dawn otrzyma aktualizację trybu fotograficznego i wiele poprawek!

Horizon Zero Dawn cieszy się wielką popularnością wśród graczy. Wielu z nich udostępnia przeróżne zdjęcia, które podobają się również twórcom. Tym samym deweloperzy chcąc się odwdzięczyć, wprowadzają aktualizację trybu fotograficznego.

Horizon Zero Dawn dostanie aktualizację, dzięki której tryb fotograficzny zostanie nieco wzbogacony. Pojawią trzy nowe filtry, a sama Aloy będzie mogła teraz pozować i stroić miny. Oprócz tego dostępna będzie opcja zwiększenia lub zmniejszenia wrażliwości obiektywu. To jednak nie wszystko, bo deweloperzy z Guerilla Games szykują więcej zmian.

Więcej informacji o Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn zostanie zaktualizowane do wersji 1.20. Jakich zmian doczekamy się po zainstalowaniu łatki? Oprócz nowości dla trybu fotograficznego, będziemy mogli filtrować sobie ikonki wyświetlane na mapie. Będziemy mieć też więcej możliwości w decydowaniu o tym, jakie elementy interfejsu będą widoczne na ekranie - tym samym będziemy mogli ukryć statystyki przeciwników, wskazówki czy znaczniki zadań.

Oprócz tego w Horizon Zero Dawn pojawi się pasek wytrzymałości paska pancerza, który znajdować się będzie nad paskiem życia. Usprawnień doczeka się też menu ekwipunku, w którym będziemy mieli więcej możliwości w sortowaniu swojego uzbrojenia. Podczas sprzedawania towaru możemy sobie zaznaczyć jedną lub więcej różnych pozycji, aby sprzedać je jednocześnie. W statystykach pojawi się informacja o tym ile czasu spędziliśmy w grze. Poza tym wszystkim oczywiście usunięto błędy, które utrudniały kończenie zadań czy zawieszały grę.

Twórcy zapewniają, że będą słuchać próśb graczy i tym samym starać się aby ich gra stawała się lepsza. Łatka pojawi się w przyszłym tygodniu. Więcej informacji o niej znajdziecie w tym miejscu. Horizon Zero Dawn dostępne jest od 1 marca 2017 roku i szybko stało się bardzo popularne, będąc najlepszym startem nowej marki w historii Sony. Poniżej znajdziecie nasz fragment rozgrywki uchwycony na PlayStation 4 Pro.

Horizon Zero Dawn na fragmencie rozgrywki

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/03/new-horizon-zero-dawn-photo-mode-update-rolls-out-next-week/

Tagi: Guerrilla Games horizon: zero dawn PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment