Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.05.2017 23:12
WipEout Omega Collection - Sony rozsyła zaproszenia do bety
947V

WipEout Omega Collection - Sony rozsyła zaproszenia do bety

WipEout Omega Collection w sprzedaży pojawi się już 7 czerwca tego roku. Jeśli jednak macie trochę szczęścia, to grę będziecie mogli wypróbować...już jutro. Jak?

Sony postanowiło umożliwić nielicznym szczęśliwcom przetestowanie WipEout Omega Collection. Jak udało nam się ustalić, rozsyłane są zaproszenia do zamkniętej bety produkcji za która odpowiada ekipa Clever Beans. Jako, że nigdzie do bety nie było możliwości się zapisać, jedyną opcją było uczestnictwo w którejś z poprzednich zamkniętych bet i odrobina szczęścia.

Więcej informacji (galeria, zwiastuny) o WipEout Omega Collection znajdziecie tutaj

Testy WipEout Omega Collection przeprowadzane będą jutro i w weekend w godzinach wieczornych. Prawdopodobnie dostępne będą jedynie tryby sieciowe. Chociaż tutaj nie znamy żadnych detali jeśli chodzi o grywalne tryby lub dostępne pojazdy. To co wiemy, że gra została ukończona i nie grozi jej żadne opóźnienie.

WipEout Omega Collection jest zbiorczym wydaniem odświeżonych trzech odsłon - WipEouta HD, WipEouta HD Fury oraz WipEouta 2048, które dostępne były wcześniej na PS3 i PS Vitę. Tytuł graficznie zostanie odświeżony z obsługą dynamicznego 4K oraz HDR, oddając nam wszystkie tryby gry z trzech pozycji wraz z kampanią i pojazdami dostępnymi w każdej z tych produkcji. Dodatkowo - cena jest atrakcyjna gdyż grę można dostać za niecałe 150 złotych.

Za informację dziękujemy naszemu anonimowemu czytelnikowi.

Źródło: Własne

Tagi: playstation 4 Sony Interactive Entertainment WipeOut Omega Collection