Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.05.2017 18:09
Yooka-Laylee. Znacząca aktualizacja z listą zmian
551V

Yooka-Laylee. Znacząca aktualizacja z listą zmian

Yooka-Laylee to bardzo udany powrót do złotej ery platformówek 3D. Tytuł nie jest idealny, ale studio nie pozostaje głuche na krytykę i wprowadza do gry zmiany, o które prosili fani.

Yooka-Laylee doczeka się znaczącej aktualizacji. Ta poprawi w tytule rzeczy wytykane przez krytyków. Dojdą też elementy, o które prosili fani. Studio Playtonic podzieliło się szczegółami na temat kolejnej łatki i przedstawiło nową pracę kamery.

Nasza recenzja Yooka-Laylee

Yooka-Laylee to stworzona przez studio Playtonic platformówka nawiązująca do klasycznych platformówek 3D z ery PS1 i N64. Pracownicy wywiązali się z swojego zadania i dostarczyli pozycję, która usatysfakcjonowała wielu fanów starej szkoły tego gatunku. Nie uniknęli jednak wad i pierwsza znacząca aktualizacja ma wyeliminować kilka niedoróbek. Najważniejsza zmiana ma naprawić najbardziej krytykowany w recenzjach aspekt. Chodzi o pracę kamery, która od teraz będzie lepiej śledzić pozycję gracza. Twórcy zaprezentowali zmiany na krótkim gifie.

Nowa aktualizacja wprowadzi do produkcji kilka nowych opcji. Gracze będą mogli pomijać fabularne przerywniki filmowe. Dialogi będzie można szybciej przewijać, a irytujący dubbing zostanie zredukowany. Twórcy dopieszczą też kilka innych aspektów gry. Łatka pojawi się na serwerach w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Yooka-Laylee - zwiastun lodowej lokacji

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/yooka-laylees-first-update-addresses-the-games-cam/1100-6449725/

Tagi: playstation 4 Playtonic team17 digital wideo Yooka-Laylee